Amica MI 456 BD


Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 10, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu slim Amica MI 456 BD disponuje kapacitou pre 10 obedových súprav riadu. K dispozícií budete mať 6 programov umývania. Na jeden umývací cyklus spotrebuje 9 l vody pri maximálnej hlučnosti 44 dB. Ovládanie umývačky je na dverách zhora, kde sa nachádza aj LED displej. Nechýba tiež odložený štart a funkcia AquaStop. Šírka: 45 cm.

Amica MI 456 BD

Vstavaná umývačka riadu slim Amica MI 456 BD sa stane vaším praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Umyje až 10 obedových súprav riadu a na výber budete mať zo 6 programov. Vybavená je praktickými funkciami, ktore určite oceníte pri každodennom používaní. 

Programy:

  • Hygienický 70 ℃ (200 min)    
  • Eco 45 ℃ (230 min)    
  • Hodinový 60 ℃ (60 min)    
  • Samočistenie 70 ℃ (145 min)    
  • Auto 55–65 ℃ (80/150 min)    
  • Tichý 60 ℃ (270 min)

Systém Steam Power

Umývačka riadu je vybavená praktickým systémom SteamPower. Ten na konci umývacieho cyklu generuje paru, ktorá je tvorená pri poslednom oplachu a teda sa nespotrebuje viac vody. Vďaka pare sa znižuje množstvo baktérií na riade a vo vnútri umyvačky. Riad lepšie prijíma leštidlo, čím sa tak zlepšuje aj proces sušenia. Výsledkom je hygienicky čistý a suchý riad. 

Antibakteriálny filter

Umývačka riadu obdržala do svojej výbavy antibakterálny filter, ktorý je vyrobený z materálu získaného z triazolu. Vďaka tomu sa eliminujú rôzne baktérie, huby a iné s účinnosťou 99,99%. Umývačka bude zaručene hygienicky čistá a navyše bez nepríjemného zápachu. 

Zónové umývanie 

Funkcia Zónové umývanie ponúka možnosť výberu, ktorý postrekovač bude aktívny- horný, dolný alebo obe. Pri aktivovaní horného postrekovača sa umyjú riady v hornom koši, a pri aktivovaní dolného zase iba predmety v dolnom koši. Keď sú zvolené obe úrovne, postrekovače fungujú striedavo. Zónové umývanie vám čiastočne pomáha šetriť vodou a energiou, už je len na vás ako si zvolíte. 

Svetlo BlueDot+

So svetlom BlueDot+ budete mať vždy prehľad o aktuálnom stave chodu umývačky. Pri spustenom programe svieti modré svetlo. V prípade, že je možné pridať ďalšie položky v priebehu cyklu, svetlo začne blikať. Po ukončení programu, svetlo chvíľu bliká, a potom prestane svietiť úplne.

Prispôsobiteľné koše 

Vnútro umývačky ponúka prispôsobiteľné usporiadanie náplne, ktoré zaistí optimálne využitie priestoru so zárukou spoľahlivého umytia riadu. Ľahko môžete previesť vnútorné usporiadanie tak, aby vyhovovalo akémukoľvek riadu. 

Príborová zásuvka

Umývačka disponuje treťou príborovou zásuvkou, ktorá nahrádza stojan na príbory. Nachádza sa v hornej časti umývačky, čo poskytne pohodlné ukladanie či vykladanie príborov. Výhodou je že vďaka tomu sa rozširuje kapacita umývačky, kedže v spodnom koši nezaberá miesto stojan na príbory.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica MI 456 BD

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené