Amica MI 647 AD

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet súprav riadu: 14, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 419,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plne integrovaná umývačka riadu Amica MI 647 AD dokáže umyť až 14 obedových súprav. Ponúka 7 umývacích programov, ktoré si jednoducho nastavíte pomocou tlačidiel. K dispozícii sú tiež praktické funkcie ako odložený štart, zónové umývanie, ukazovateľ soli a leštidla, podpora tabliet 3v1, aquasenzor pre kontrolu znečistenia vody, automatické otvorenie dverí po umývaní, zvukový signál ukončenia umývania, Blue dot - lúč svetla na podlahe, Steam Power - parná funkcia, ktorá ničí baktérie a Add Dish + (možnosť pridania riadu v priebehu umývania). Vnútorné vybavenie umývačky Amica MI 647 AD tvoria 3 koše, 3 nezávislé sprchovacie ramená a antibakteriálny filter.

Amica MI 647 AD

Vstavaná umývačka riadu Amica MI 647 AD sa stane vaším praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Umyje až 14 obedových súprav riadu a na výber budete mať zo 7 programov. Vybavená je praktickými funkciami, ktore určite oceníte pri každodennom používaní. 

Programy:

  • Auto 55–65 ℃ (80/150 min)    
  • Hygienický 70 ℃ (200 min)    
  • Eco 50 ℃ (198 min)    
  • Hodinový 55 ℃ (60 min)    
  • Oplach (15 min)    
  • Tichý 60 ℃ (270 min)    
  • Samočistiaci 70 ℃ (145 min)

Systém Steam Power

Umývačka riadu je vybavená praktickým systémom SteamPower. Ten na konci umývacieho cyklu generuje paru, ktorá je tvorená pri poslednom oplachu a teda sa nespotrebuje viac vody. Vďaka pare sa znižuje množstvo baktérií na riade a vo vnútri umyvačky. Riad lepšie prijíma leštidlo, čím sa tak zlepšuje aj proces sušenia. Výsledkom je hygienicky čistý a suchý riad. 

Antibakteriálny filter

Umývačka riadu obdržala do svojej výbavy antibakterálny filter, ktorý je vyrobený z materálu získaného z triazolu. Vďaka tomu sa eliminujú rôzne baktérie, huby a iné s účinnosťou 99,99%. Umývačka bude zaručene hygienicky čistá a navyše bez nepríjemného zápachu. 

Efektívne sušenie

Vďaka funkcii Open Dry sa po dokončení umývacieho cyklu dvierka umývačky automaticky otvoria, to napomáha k rýchlemu a prirodzenému sušeniu riadu. Vlhký vzduch z umývačky nepresahuje teplotu 40°C a tým nedôjde ku kondenzácií. Aj vďaka tento praktickej funkcii sa zvyšuje pohodle a tiež znižuje spotreba energie. 

Svetlo BlueDot+

So svetlom BlueDot+ budete mať vždy prehľad o aktuálnom stave chodu umývačky. Pri spustenom programe svieti modré svetlo. V prípade, že je možné pridať ďalšie položky v priebehu cyklu, svetlo začne blikať. Po ukončení programu, svetlo chvíľu bliká, a potom prestane svietiť úplne.

Zónové umývanie 

Funkcia Zónové umývanie ponúka možnosť výberu, ktorý postrekovač bude aktívny- horný, dolný alebo obe. Pri aktivovaní horného postrekovača sa umyjú riady v hornom koši, a pri aktivovaní dolného zase iba predmety v dolnom koši. Keď sú zvolené obe úrovne, postrekovače fungujú striedavo. Zónové umývanie vám čiastočne pomáha šetriť vodou a energiou, už je len na vás ako si zvolíte. 

Prispôsobiteľné koše 

Vnútro umývačky ponúka prispôsobiteľné usporiadanie náplne, ktoré zaistí optimálne využitie priestoru so zárukou spoľahlivého umytia riadu. Ľahko môžete previesť vnútorné usporiadanie tak, aby vyhovovalo akémukoľvek riadu. 

Príborová zásuvka

Umývačka disponuje treťou príborovou zásuvkou, ktorá nahrádza stojan na príbory. Nachádza sa v hornej časti umývačky, čo poskytne pohodlné ukladanie či vykladanie príborov. Výhodou je že vďaka tomu sa rozširuje kapacita umývačky, kedže v spodnom koši nezaberá miesto stojan na príbory.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica MI 647 AD

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené