Amica MV 447 ADW


Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet programov: 7, Počet súprav riadu: 10, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 389,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojacia umývačka riadu Amica MV 447 ADW dokáže umyť až 10 obedových súprav. Ponúka 7 umývacích programov, ktoré si jednoducho nastavíte pomocou tlačidiel. K dispozícii sú tiež praktické funkcie ako odložený štart, zónové umývanie, ukazovateľ soli a leštidla, podpora tabliet 3v1, aquasenzor pre kontrolu znečistenia vody, automatické otvorenie dverí po umývaní, zvukový signál ukončenia umývania, detský zámok a Steam Power - parná funkcia, ktorá ničí baktérie. Vnútorné vybavenie umývačky Amica MV 447 ADW tvoria 3 koše, 3 nezávislé sprchovacie ramená, aquastop a antibakteriálny filter. Umývačka riadu umožňuje možnosť podstavby po odstránení poklopu 81,5 cm.

Amica MV 447 ADW

Voľne stojaca umývačka riadu Amica MV 447 ADW sa stane vaším praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Umyje až 10 obedových súprav riadu a na výber budete mať zo 7 programov. Vybavená je praktickými funkciami, ktore určite oceníte pri každodennom používaní. 

Programy:

  • Auto 55–65 ℃ (80/150 min)    
  • Intenzívny 65 ℃ (205 min)    
  • Hygienický 70 ℃ (200 min)    
  • Eco 50 ℃ (198 min)    
  • Sklo 50 ℃ (120 min)    
  • Hodinový 55 ℃ (60 min)    
  • Krátky 40 ℃ (30 min)

Systém Steam Power

Umývačka riadu je vybavená praktickým systémom SteamPower. Ten na konci umývacieho cyklu generuje paru, ktorá je tvorená pri poslednom oplachu a teda sa nespotrebuje viac vody. Vďaka pare sa znižuje množstvo baktérií na riade a vo vnútri umyvačky. Riad lepšie prijíma leštidlo, čím sa tak zlepšuje aj proces sušenia. Výsledkom je hygienicky čistý a suchý riad. 

Antibakteriálny filter

Umývačka riadu obdržala do svojej výbavy antibakterálny filter, ktorý je vyrobený z materálu získaného z triazolu. Vďaka tomu sa eliminujú rôzne baktérie, huby a iné s účinnosťou 99,99%. Umývačka bude zaručene hygienicky čistá a navyše bez nepríjemného zápachu. 

Zónové umývanie 

Funkcia Zónové umývanie ponúka možnosť výberu, ktorý postrekovač bude aktívny- horný, dolný alebo obe. Pri aktivovaní horného postrekovača sa umyjú riady v hornom koši, a pri aktivovaní dolného zase iba predmety v dolnom koši. Keď sú zvolené obe úrovne, postrekovače fungujú striedavo. Zónové umývanie vám čiastočne pomáha šetriť vodou a energiou, už je len na vás ako si zvolíte. 

Príborová zásuvka

Umývačka disponuje treťou príborovou zásuvkou, ktorá nahrádza stojan na príbory. Nachádza sa v hornej časti umývačky, čo poskytne pohodlné ukladanie či vykladanie príborov. Výhodou je že vďaka tomu sa rozširuje kapacita umývačky, kedže v spodnom koši nezaberá miesto stojan na príbory.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 7
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica MV 447 ADW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené