Amica SKZ 62 BB

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Maximálny výkon odsávania: 280 m3,


Cena 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový digestor Amica SKZ 62 BB v čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy C. Prevádzka digestora je možná odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie. Priemer odťahového potrubia je 150 mm. Jeho maximálny výkon odsávania v bežnej prevádzke dosahuje 280 m³/hod. Ponúka 3 stupne výkonu, ktoré sa nastavujú prostredníctvom tlačidiel. Pracovnú plochu pod digestorom Amica SKZ 62 BB sprehľadnňuje LED osvetlenie 2 x 3 W.

 

 

Moderný dizajn

Výkon digestora Amica SKZ 62 BB by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Moderný komínový odsávač pár patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až troma stupňami výkonu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo.

Výkon a flexibilita

Kuchynský odsávač pár je flexibilnejší a vždy si budete môcť nastaviť stupeň, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Maximálny výkon odťahu dosahuje 280 m³/h. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový filter FWK 202 , ktorý pohlcuje pachy. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania.

Osvetlenie varnej plochy

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný komínový digestor má povrchové prevedenie zo skla. Komínový digestor vás určite poteší veľmi silným a spoľahlivým osvetlením varnej plochy. Toto osvetlenie je zaistené prostredníctvom páru LED žiaroviek (2 x 3 W) umiestnených v spodnej časti odsávača.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 63 dB
Maximálny výkon odsávania 280 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Amica SKZ 62 BB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Richard

14. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Som spokojný aj s cenou aj kvalitou