Amica SKZ 67 XBG

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
309,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Amica SKZ 67 XBG v prevedení čierna s kombináciou nerezu je zaradený do energetickej triedy A. Má bezdotykové ovládanie gestami s LED displejom so 4 stupňami výkonu. Maximálny výkon odsávania je 619m³/h. a v režime Booster 700 m³/h. Digestor je vhodný pre montáž s odťahom do komína (s priemerom odťahovej rúry 150 mm) alebo s recirkuláciou (s použitím vhodného uhlíkového filtra). Pracovnú plochu pod odsávačom pár osvetľuje 1 x 8 W LED žiarovka. Disponuje tiež hliníkovým tukovým filtrom a funkciou časovača - automatické vypnutie. Maximálna hlučnosť digestora Amica SKZ 67 XBG dosahuje 69 dB. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Elica FLAT GLASS PLUS IX A/90 Elica FLAT GLASS PLUS IX A/90

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Dokonalý komínový digestor Elica FLAT GLASS PLUS IX A/90 je vhodným kandidátom pre každú modernú kuchyňu. Okrem vkusnej kombinácie nerezovej ocele a skla vás môže zaujať aj jeho tradičný vzhľad, ktorý zapadne do akéhokoľvek priestoru. Využitie LED technológie je len ďalším spôsobom, ako uľahčiť spotrebiteľovi používanie a zároveň ušetriť na výdavkoch na elektrickú energiu. Jedinečný komínový digestor Elica FLAT GLASS PLUS IX A/90 dodávame s hliníkovým tukovým filtrom, ktorý zjednodušuje údržbu – po umytí sa môže znova použiť. Kto by nechcel doma takého pomocníka?

Základné parametre

  • Šírka: 90 cm
  • Maximálna hlučnosť: 69 dB
  • Maximálny výkon odsávania: 428 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Moderný dizajn

Výkon digestora Amica SKZ 67 XBG by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Moderný komínový odsávač pár patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne v kombinácii kvalitného čierneho skla a ako benefit má bezdotykové ovládanie gestami ( ľahké užívanie, žiadne odtlačky prstov -> menej čistenie )čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 4 stupňami výkonu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo.

Výkon a flexibilita

Kuchynský odsávač pár je flexibilnejší a vždy si budete môcť nastaviť stupeň, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Maximálny výkon odťahu dosahuje 619 m³/h. alebo 700 m³/h. pri zvýšenom výkone Booster. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový filter Amica FWP 18, ktorý pohlcuje pachy. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania. Potrebné sú 2 ks.

Osvetlenie varnej plochy

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný komínový digestor má povrchové prevedenie zo skla. Komínový digestor vás určite poteší veľmi silným a spoľahlivým osvetlením varnej plochy. Toto osvetlenie je zaistené prostredníctvom páru LED žiarovky (1 x 8 W) umiestnených v spodnej časti odsávača.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 69 dB
Maximálny výkon odsávania: 700 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 700 m3
Počet rýchlostí: 4
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 45 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Vhodný uhl. filter: FWP 18
Potrebný počet uhl. filtrov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 142 cm
Hĺbka: 47,5 cm
Hmotnosť: 20,9 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 69 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Sklo, kov

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Celková spotreba: 49 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 1161161

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore