Amica TEM 18 X

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 62 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3500 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9 Viac info


Cena 209,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Vstavaná rúra Amica TEM 18 X v nerezovom prevedení, zaradená do energetickej triedy A. Objem rúry je 62 litrov. Ponúka 9 programov ako napríklad klasické pečenie, gril, ventilátor alebo super rýchly ohrev. Posledný spomínaný program určite oceníte - na 150° sa zohreje v tej najkratšej možnej dobe – za 4 minúty! Pred nežiaducim popálením vás chráni trojité ochranné sklo, ktoré v prípade potreby možno jednoducho vybrať bez nutnosti zvesovania dverí. Súčasťou rúry Amica TEM 18 X je aj gril či špeciálny plech Procook so špeciálne antiadhéznou štruktúrou.

Energetická trieda

Spoločnosť Amica sa stará o životné prostredie a okrem najnovších technológií zavádza tiež pre ekologické riešenia. Preto aj v súlade s novou normou Európskej únie má táto multifunkčná rúra AmicaTEM 18 X energetickú triedu A. Energetická trieda A garantuje nízke účty za elektrickú energiu.

Funkcie

Na pečenie si môžete zvoliť jeden z 9 programov, ktoré rúra ponúka. Horný a dolný ohrev (buchty, mäso, ryby), Gril (povrchové grilovanie ideálne pre menšie porcie mäsa), Gril+ventilátor (na grilovanie a pečenie väčiších porcií mäsa), Spodné teleso, Rýchly ohrev, Rozmrazovanie, Supergril, Zapnutý ventilátor ako aj dolný a horný ohrev.

Mechanická minútka

Pri ovládaní máte k dispozícii otočné gombíky, ktoré sú ľahko dostupné a komfortne ovládateľné. Nechýba ani mechanická minútka, ktorá ponúka jednoduchý spôsob kontroly doby pečenia, alebo varenia. Po uplynutí nastaveného času minútka zapne zvukový signál.

Super rýchly ohrev

Multifunkčná rúra s vnútorným objemom 62 litrov ponúka na výber z 9 funkcií, z ktorých si môžete vybrať podľa vašej potreby. Funkcia Super rýchleho ohrevu umožňuje dosiahnutie požadovanej teploty pečenia v čo najkratšom čase. Rúra dosiahne teplotu 150 ° C za 4 minúty, čo je o 20% rýchlejšie ako je štandard. Naplno sa môžete sústrediť na prípravu vášho jedla a nemusíte čakať na správnu teplotu v komore rúry. Nečakane efektívne riešenie pre milovníkov grilovaného jedla. SuperGirl urobí zábavu z prípravy grilovanej ryby, špízov alebo párkov.

Ľahko vyberateľné dvere

S novým dizajnom dverí rúry je vyberanie skiel dverí ešte bezpečnejšie a ľahšie. Dvere sú vybavené dvoma klipmi v hornej časti, ktoré ľahko vycvaknete a vybratie skla je už hračka. Okrem toho sa jednoducho čistia a zabezpečujú dokonalú ochranu a izoláciu.

Recepty na dverách

Užitočná pomôcka, vďaka ktorej ľahko a rýchlo skontrolujete parametre pečenia priamo na dverách rúry.

Plech Procook

Špeciálna antiadhézna štruktúra plechu Procook v tvare plástu medu, umožní prípravu zdravých potravín, pretože vďaka nemu sa potraviny nepripaľujú a nevyprážajú vo vlastnom tuku. Vďaka modernému ľahko čistitelnému smaltu vo vnútri rúry bude jej čistenie jednoduché a rýchle.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 62 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

4,6 / 5

5 recenzií Amica TEM 18 X

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Jakub

29. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • cena, dizajn, parametre
 • nič

vyborny pomer cena vykon..


Mária

5. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

spokojnosť


Peter

22. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • pomer cena / výkon
 • Zatiaľ som nenašiel

Produkt zatiaľ vyhovuje ako funkčnosťou tak dizajnom


Peter

5. 1. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • pomer cena / výkon