Antik PoE pasívne - sada káblov RJ45+DC


  Typ príslušenstva: pre IP kamery, Typ konektora 1: Female, Druh konektora 1: RJ45, Typ konektora 2: Female, Druh konektora 2: RJ45,


  Cena 3,99 €

  0,08 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Pasívne PoE - Power Over Ethernet - slúži pre napájanie aktívnych prvkov po ethernetovom kábli. Je to sada 2 ks: injector + splitter a sú určené pre zariadenia s napájacím konektorom Ø 5,5 x 2,2 mm a konektorom RJ45. Pasívne PoE využíva voľné drôty v ethernetovom kábli a po nich privádza elektrickú energiu do zariadení na vzdialenej strane. Vďaka tomu nie je potrebné viesť osobitne napájací kábel, napríklad ku IP kamere, vystačí na to len LAN kábel. Ide o variantu 100 Mbps, ktorú je možné použiť na napájanie akéhokoľvek zariadenia so zodpovedajúcim vstupným napájacím konektorom do vzdialenosti 10 - 20 m (podľa odberu prúdu pripojeného zariadenia). Pre dlhšie vzdialenosti pri poklese napájacieho napätia použite aktívny PoE!

   

  Technická špecifikácia ANTIK PoE RJ45+DC

  • Konektor: 2x 150 x 15 x 15 mm - 2x RJ45 a 2x jack  Ø 5,5 x 2,2 mm
  • Rozsah prevádzkovej teploty: -10 až 60 °C

  Pasívny PoE využíva voľné vodiče v ethernetovom kábli a posiela energiu zariadenia na vzdialený koniec. Na krátke vzdialenosti je zvyčajne možné použiť napájací adaptér dodávaný štandardne s prístupovým bodom alebo k iným sieťovým prvkom, ktoré chceme napájať cez ethernetový kábel. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ príslušenstva pre IP kamery
  Typ konektora 1 Female
  Druh konektora 1 RJ45
  Typ konektora 2 Female
  Druh konektora 2 RJ45

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Antik PoE pasívne - sada káblov RJ45+DC

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené