Antik PoE pasívne - sada káblov RJ45+DC


Sada káblov, pre IP kamery, Typ konektora 1: Samica, Druh konektora 1: RJ45, Typ konektora 2: Samica, Druh konektora 2: RJ45. Viac info


Cena 3,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,08 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Pasívne PoE - Power Over Ethernet - slúži pre napájanie aktívnych prvkov po ethernetovom kábli. Je to sada 2 ks: injector + splitter a sú určené pre zariadenia s napájacím konektorom Ø 5,5 x 2,2 mm a konektorom RJ45. Pasívne PoE využíva voľné drôty v ethernetovom kábli a po nich privádza elektrickú energiu do zariadení na vzdialenej strane. Vďaka tomu nie je potrebné viesť osobitne napájací kábel, napríklad ku IP kamere, vystačí na to len LAN kábel. Ide o variantu 100 Mbps, ktorú je možné použiť na napájanie akéhokoľvek zariadenia so zodpovedajúcim vstupným napájacím konektorom do vzdialenosti 10 - 20 m (podľa odberu prúdu pripojeného zariadenia). Pre dlhšie vzdialenosti pri poklese napájacieho napätia použite aktívny PoE!

 

Technická špecifikácia ANTIK PoE RJ45+DC

  • Konektor: 2x 150 x 15 x 15 mm - 2x RJ45 a 2x jack  Ø 5,5 x 2,2 mm
  • Rozsah prevádzkovej teploty: -10 až 60 °C

Pasívny PoE využíva voľné vodiče v ethernetovom kábli a posiela energiu zariadenia na vzdialený koniec. Na krátke vzdialenosti je zvyčajne možné použiť napájací adaptér dodávaný štandardne s prístupovým bodom alebo k iným sieťovým prvkom, ktoré chceme napájať cez ethernetový kábel. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ príslušenstva pre IP kamery
Typ konektora 1 Samica
Druh konektora 1 RJ45
Typ konektora 2 Samica
Druh konektora 2 RJ45

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Antik PoE pasívne - sada káblov RJ45+DC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami