Apple AirPods 2019 biele slúchadlá s nabíjacím puzdrom

74× Zobraziť

  • Zľava 24 %
  • Doprava zadarmo

Zabudovaný mikrofón: Áno, NFC: Nie, Štýl nosenia: do uší,


Cena 135,90 €

Zľava 24% z pôvodnej ceny: 179,00 € Zobraziť nápoveď

2,72 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

76×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

74 + nakupů

Zobraziť 76 recenzií

Popis produktu

Štýlové slúchadlá Apple AirPods sú dodávané s nabíjacím puzdrom v bielom prevedení. Po vložení do uší vás slúchadlá jediným klepnutím obklopia plným, vysoko kvalitným zvukom a po ich vytiahnutí sa prehrávanie ihneď pozastaví. Sú kompatibilné s iPhonom, Apple Watch, iPadom alebo Macom. AirPods sú vybavené slúchadlovým čipom Apple H1, ktorý zaistí rýchlejšie a stabilnejšie bezdrôtové pripojenie k vášmu inteligentnému zariadeniu. Slúchadlá disponujú optickými čidlami , ktoré v súlade s pohybovým akcelerometrom automaticky ovládajú zvuk, aktivujú mikrofón pri telefonovaní a zapnú prehrávanie pri ich nasadení do uší. Puzdro so slúchadlami sa dá nabíjať konektorom Lightning.

Jednoduché použitie

Bezdrôtové slúchadlá AirPods stačí vybrať z nabíjacieho puzdra a hneď ich môžete používať s iPhonom, Apple Watch, iPadom alebo Macom. Po jednoduchom nastavení jedným kliknutím fungujú  úplne kúzelne. Automaticky sa zapínajú a pripájajú. Dokonca aj spoznajú, keď ich máte v ušiach, a pozastavia prehrávanie, keď ich vyberiete. 

“Hey Siri“

Jediným povelom môžete zmeniť hlasitosť, preskočiť na inú skladbu, niekomu zavolať alebo vyhľadať trasu. Stačí povedať "Hey Siri" a pokračujete tým, čo práve chcete. Môžete mať v uchu len jeden AirPod, alebo si nasadiť obidva. Pri počúvaní hudby alebo podcastov dvojitým kliknutím zapnete prehrávanie alebo preskočíte na ďalšiu skladbu.

Rýchle nabíjanie

Na jedno nabitie vydržia AirPody až 5 hodín počúvania hudby alebo 3 hodiny telefonovania. A aby stačili vášmu rytmu, ich nabíjacie puzdro má kapacitu na niekoľko ďalších nabití. Celkovo tak máte energiu na viac ako 24 hodin. Za 15 minút sa v puzdre nabijú na 3 hodiny počúvania hudby alebo 2 hodiny hovorov.

Slúchadlový čip Apple H1

AirPody sú vybavené slúchadlovým čipom Apple H1, vďaka ktorému pomocou optických senzorov a pohybových akcelerometrov poznajú, kedy sú v ušiach. Či už používate obidva AirPody, alebo len jeden, čip H1 automaticky nasmeruje zvuk tam, kam má, a aktivuje mikrofón. Ďalší akcelerometer počas telefonovania alebo rozprávania so Siri pomáha mikrofónom filtrovať okolitý hluk a zamerať sa na váš hlas.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

4,9 / 5

76 recenzií Apple AirPods 2019 biele slúchadlá s nabíjacím puzdrom

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Michal

4.9.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Kvalita apple

Proste super ako apple


Natália

24.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Rychlo sa sparuju
  • Ziaden

Som spokojna


Dagmar

19.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • super

super


Peter

18.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Super vec