Hlasový asistent Apple HomePod mini Space Gray

  • Doprava zadarmo

Nay Techbox roka 2021 SMART HOME

Nay Techbox roka 2021 SMART HOME

1. miesto


Technológia: Bluetooth, Wifi, Typ SMART produktu: hlasový asistent, Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti Viac info


Cena 119,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart reproduktor Apple HomePod mini Space Gray, vám umožní ovládať vašu inteligentnú domácnosť pomocou hlasu. Poskytuje tiež skvelý 360° zvuk, takže si môžete vychutnať podcasty a obľúbenú hudbu kdekoľvek v dome alebo byte. Okrem toho je možné spárovať niekoľko HomePodov dohromady a vychutnať si synchronizované audio v celom dome, alebo napríklad pomocou šikovnej funkcie Intercom komunikovať s ostatnými členmi domácnosti. Vynikajúca je tiež kompatibilita s Apple produktmi, ako iPhone, iPad alebo napríklad Macy a Apple TV. Ovládanie je jednoduché pomocou hlasu cez Apple Siri v anglickom alebo nemeckom jazyku. Výrobok je dodávaný so sieťovým adaptérom, ktorý nie je kompatibilný s 230 V zásuvkami typu E, F. Redukciu na EU zásuvku dodávame ako súčasť objednávky v samostatnom balení.

 

Apple HomePod mini

Na špičkový dizajn značky Apple sme si už zvykli, takže krásny a veľmi štýlový dizajn malého prenosného mini reproduktora Apple HomePod asi nikoho neprekvapí. Zariadenie má kompaktný guľovitý tvar so sploštenou hornou časťou. V hornej časti sa nachádza praktické dotykové ovládanie, ktoré je podsvietené, takže si zariadenie ľahko nastavíte aj v romanticky tlmených svetlách večer doma. Elegantný guľovitý tvar vkusne pokrýva sieťovaný bezšvový materiál, ktorý dokonale prepúšťa zvuk. Vysoká kvalita použitých komponentov a materiálov samozrejme zaručí dlhú životnosť tohto skvelého reproduktora.

Ohromujúci 360° zvuk

Na rozdiel od bežných reproduktorov, kde je najlepší zvukový zážitok zameraný na prednú časť reproduktora, vám Apple HomePod mini umožňuje vychutnať si luxusný zvuk zo všetkých strán. Žiadne slepé miesta, nijaké obmedzenia skúseností - iba tak fungujú produkty Apple. Ak chcete ešte viac pozdvihnúť už aj tak úžasný zvukový zážitok, môžete spárovať jeden HomePod mini s druhým a vytvoriť dvojicu. Dva reproduktory spárované týmto spôsobom v jednej miestnosti vytvárajú ľavý a pravý kanál pre skutočne pohlcujúcu zvukovú scénu.

Inteligentný hlasový asistent Siri

Reproduktor má hlasové ovládanie Apple Siri. So Siri môžete hlasovo požiadať o prehranie konkrétnej hudby alebo podcastu, vytvárať si zoznamy skladieb a pripomenutia, získavať informácie o polohe, vyhľadať váš iPhone, odosielať SMS, telefonovať, ovládať ďalšie inteligentné domáce zariadenia, ako sú termostaty, svetlá a žalúzie aj skontrolovať zamknutie dverí. Siri okrem toho dokáže rozpoznať hlasy až 6 členov rodiny a spomenúť si, čo každý z nich rád počúva.

Bluetooth 5.0 a WiFi technológia

Apple HomePod mini disponuje rýchlym prenosom dát vo veľmi stabilnej verzii Bluetooth 5.0 s dosahom signálu až na vzdialenosť 10 metrov. Bluetooth technológiu vhodne dopĺňa WiFi pre jednoduché pripojenie k sieti. Reproduktor vyniká najmä v oblasti streamovania muziky. Hudbu si užijete nielen z mobilného playlistu, ale tiež z Apple Music, z hudobnej iCloud knižnice s predplatným Apple Music alebo iTunes Match, z ďalších obľúbených online hudobných služieb, z rozhlasových staníc TuneIn, iHeartRadio a Radio.com a tiež zo svojho iPadu, iPodu touch, Apple TV alebo Macu. Prístroj je skvelý aj pre počúvanie podcastov. So zariadením ľahko ozvučíte aj celý dom vďaka multiroom audio cez AirPlay 2.

Hravá komunikácia

V prípade, ak budete mať doma viac než jeden HomePod mini, budete môcť využiť funkciu Intercom. Tá vám umožní komunikovať s členmi domácnosti práve cez Apple HomePod mini.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Technológia Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu hlasový asistent
Oblasť využitia ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Nay Techbox roka 2021 SMART HOME

Nay Techbox roka 2021 SMART HOME

1. miesto

4,9 / 5

9 recenzií Hlasový asistent Apple HomePod mini Space Gray

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Jan

20. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze DobráPavol

24. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


kto ovlada domacnost cez homekit, toto nesmie chybat


Peter

11. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMiroslav

1. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca