Apple HomePod mini Space Gray

Cena:
129,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

POPIS PRODUKTU

Smart reproduktor Apple HomePod mini Space Gray, vám umožní ovládať vašu inteligentnú domácnosť pomocou hlasu. Poskytuje tiež skvelý 360° zvuk, takže si môžete vychutnať podcasty a obľúbenú hudbu kdekoľvek v dome alebo byte. Okrem toho je možné spárovať niekoľko HomePodov dohromady a vychutnať si synchronizované audio v celom dome, alebo napríklad pomocou šikovnej funkcie Intercom komunikovať s ostatnými členmi domácnosti. Vynikajúca je tiež kompatibilita s Apple produktmi, ako iPhone, iPad alebo napríklad Macy a Apple TV. Ovládanie je jednoduché pomocou hlasu cez Apple Siri v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Apple HomePod mini

Na špičkový dizajn značky Apple sme si už zvykli, takže krásny a veľmi štýlový dizajn malého prenosného mini reproduktora Apple HomePod asi nikoho neprekvapí. Zariadenie má kompaktný guľovitý tvar so sploštenou hornou časťou. V hornej časti sa nachádza praktické dotykové ovládanie, ktoré je podsvietené, takže si zariadenie ľahko nastavíte aj v romanticky tlmených svetlách večer doma. Elegantný guľovitý tvar vkusne pokrýva sieťovaný bezšvový materiál, ktorý dokonale prepúšťa zvuk. Vysoká kvalita použitých komponentov a materiálov samozrejme zaručí dlhú životnosť tohto skvelého reproduktora.

Ohromujúci 360° zvuk

Na rozdiel od bežných reproduktorov, kde je najlepší zvukový zážitok zameraný na prednú časť reproduktora, vám Apple HomePod mini umožňuje vychutnať si luxusný zvuk zo všetkých strán. Žiadne slepé miesta, nijaké obmedzenia skúseností - iba tak fungujú produkty Apple. Ak chcete ešte viac pozdvihnúť už aj tak úžasný zvukový zážitok, môžete spárovať jeden HomePod mini s druhým a vytvoriť dvojicu. Dva reproduktory spárované týmto spôsobom v jednej miestnosti vytvárajú ľavý a pravý kanál pre skutočne pohlcujúcu zvukovú scénu.

Inteligentný hlasový asistent Siri

Reproduktor má hlasové ovládanie Apple Siri. So Siri môžete hlasovo požiadať o prehranie konkrétnej hudby alebo podcastu, vytvárať si zoznamy skladieb a pripomenutia, získavať informácie o polohe, vyhľadať váš iPhone, odosielať SMS, telefonovať, ovládať ďalšie inteligentné domáce zariadenia, ako sú termostaty, svetlá a žalúzie aj skontrolovať zamknutie dverí. Siri okrem toho dokáže rozpoznať hlasy až 6 členov rodiny a spomenúť si, čo každý z nich rád počúva.

Bluetooth 5.0 a WiFi technológia

Apple HomePod mini disponuje rýchlym prenosom dát vo veľmi stabilnej verzii Bluetooth 5.0 s dosahom signálu až na vzdialenosť 10 metrov. Bluetooth technológiu vhodne dopĺňa WiFi pre jednoduché pripojenie k sieti. Reproduktor vyniká najmä v oblasti streamovania muziky. Hudbu si užijete nielen z mobilného playlistu, ale tiež z Apple Music, z hudobnej iCloud knižnice s predplatným Apple Music alebo iTunes Match, z ďalších obľúbených online hudobných služieb, z rozhlasových staníc TuneIn, iHeartRadio a Radio.com a tiež zo svojho iPadu, iPodu touch, Apple TV alebo Macu. Prístroj je skvelý aj pre počúvanie podcastov. So zariadením ľahko ozvučíte aj celý dom vďaka multiroom audio cez AirPlay 2.

Hravá komunikácia

V prípade, ak budete mať doma viac než jeden HomePod mini, budete môcť využiť funkciu Intercom. Tá vám umožní komunikovať s členmi domácnosti práve cez Apple HomePod mini.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ďalšie vlastnosti

Značka: Apple
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 9 cm
Hmotnosť: 500 g
Výška: 14 cm
Hĺbka: 9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 20W napájací adaptér
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ostatné

Kód produktu: MY5G2F/A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore