Apple iPad Pro Smart Keyboard SK 10.5" MPTL2SL/A

Zobraziť

Výpredaj - 34 %
Doprava zadarmo

Pre značku: Apple, Pre uhlopriečku: 10.5 ", Typ krytu: Knižkové puzdro,


Cena 119,00 €

Zľava 34% z pôvodnej ceny: 179,00 € Zobraziť nápoveď

2,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Klávesnica Apple Smart Keyboard MPTL2SL/A v čiernej farbe vám poskytne komfort pri práci a spoľahlivú ochranu zariadenia. Je určená pre 10,5-palcový Apple iPad Pro. Napájanie klávesnice je priamo z iPadu a to pomocou moderného rozhrania Smart Conector. Poskytuje plnohodnotné funkcie bežnej klávesnice ako sú klávesové skratky. Odolný materiál ochráni obrazovku aj celé zariadenie. Tenká konštrukcia má hrúbku len 4mm, takže nepridáva vášmu iPadu na veľkosti. S hmotnosťou iba 0,4 kg je aj ľahko prenosná. Klávesnica je lokalizovaná pre Slovenskú republiku.

Klávesnica pre každodenné používanie 

Apple Smart Keyboard MPTL2SL/A je klávesnicou plnej veľkosti pre pohodlné písanie. S jej tvarom a funkciami si užijete maximálny komfort pri písaní práce, študovaní či chatovaní. Prináša aj inovatívne technológie obojsmernej výmeny dát, takže nepotrebujete nič zapínať, zapájať ani párovať. 10,5-palcová verzia je určená pre 10,5‘‘ iPad Pro. Zároveň tvorí aj odolný kryt pre váš iPad Pro. 

Jednoduchý dizajn 

Ak potrebujete využiť klávesnicu, jednoducho Apple Smart Keyboard MPTL2SL/A vytiahnite. Keď s prácou skončíte, zložte ju a máte z nej tenký a ľahký kryt. Klávesnicu môžete nastaviť aj ako stojan, pre pohodlné sledovanie filmu, seriálu či YouTube videí. Elegantný dizajn je vyrobený z odolných a kvalitných materiálov, aby vydržal každodenné používanie. Čierna farba pôsobí elegantne a skvele doplní váš iPad. 

Pohodlné písanie 

Objavte užitočné klávesové skratky, ktoré vám používanie iPadu uľahčia. Panel odkazov na obrazovke si môžete jednoducho prispôsobiť pre používané aplikácie, tak aby ste mali všetko vždy poruke. Tučné písmo, kurzíva, podčiarknutie alebo kopírovanie či vkladanie. Jednoducho a rýchlo len niekoľko ťuknutí. Klávesové skratky využijete pri prepínani medzi aplikáciami alebo pri vyhľadávaní. Aplikácie môžete nimi aj ovládať. Stačí v akejkoľvek aplikácii, ktorá ich podporuje, podržať kláves Command a zobrazí sa ich prehľad. 

Inteligentný konektor 

Už žiadne zásuvky, vypínače, ani párovanie. Smart Connector prenáša dáta a energiu medzi Apple iPadom Pro a klávesnicou Apple Smart Keyboard MPTL2SL/A. Bez batérii a nabíjania. Klávesnicu stačí jednoducho pripojiť a môžete začať písať. Ak ju odpojíte, znova sa automaticky zobrazí klávesnica na obrazovke zariadenia. Používanie je nenáročné a bez zbytočných káblov. 

Inovatívna do poslednej bodky

Klávesnica Apple Smart Keyboard MPTL2SL/A prichádza na trh s inovatívnym dizajnom a funkciami. Medzi klávesami nie sú žiadne medzery, do ktorý by sa dostali omrvinky alebo káva. Sú vytvorené laserom na jednoliatom kuse odolnej vypletanej tkaniny s vodeodolnou úpravou. Tkanina dáva každému klávesu pružinové prepnutie. Zaobídete sa bez bežných objemných mechanizmov. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre značku Apple
Pre uhlopriečku 10.5 "
Typ krytu Knižkové puzdro

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Apple iPad Pro Smart Keyboard SK 10.5" MPTL2SL/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Viliam

5.9.2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • - úplná kompatibilita s tabletom
  • - jednoduché používanie
  • - jednoduché prepínanie medzi jazykmi a klávesnicami
  • - oprava slov funguje automaticky po prepnutí do iného jazyka: funktioniert wunderbar, works perfect, nagyon jó
  • - nenašiel som grafické rozloženie kláves, to je potrebné, keď prepnem do jazyk iného ako slovenského

Klávesnica umožňuje písanie a editovanie rozsiahlych textov. Fungujú klávesové skratky ako na macu.<br /> Súbory mám synchronizované na iCloude. Odkedy mám túto klávesnicu, nepotrebujem na cesty brať MacBook.<br /> Výborný výrobok. Odporúčam.