Apple iPad Pro 11" M2 (2022) 1TB Wi-Fi vesmírne sivý

  • Zľava 11 %

Tablet, 11 ", Liquid Retina XDR, 2388x1668 px, Apple M2, 3,5 GHz, RAM 16 GB, eMMC 1000 GB, Wi-Fi, Bluetooth, USB-C, iPadOS 16. Viac info


Cena 1 699,00 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 1 899,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 33,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 169,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Lepší, výkonnejší, odvážnejší. iPad 11 Pro s kapacitou 1TB si spoločne s novým procesorom a starostlivo zvolenými komponentmi vyhrnie rukávy pred akoukoľvek prácou. Minimalistické telo ulahodí aj tým najnáročnejším používateľom.

Apple iPad Pro 11" M2 (2022) 1TB Wi-Fi

Podstatou tabletu Apple iPad Pro 11" je ďalšia generácia čipu s 8-jadrovým procesorom. Čip s prívlastkom M2 je o 15 % výkonnejší, vďaka čomu zrýchli aj grafika o celých 35 %. Na rýchlosti pridal aj Neural Engine, čím sa zefektívnilo strojové učenie. Spomenuté procesy ponúkajú nové možnosti využitia iPadu. Pustite sa do fotorealistických 3D návrhov, AR modelov, hier konzolovej kvality a to všetko s podporou batérie s celodennou výdržou.

Technológie pod povrchom

11" Liquid Retina displej vás unesie do dimenzie pestrých farieb a pohlcujúceho zobrazenia. To všetko je podčiarknuté technológiami ako ProMotion, True Tone pre pohodlné sledovanie a P3 farebným gamutom. Vynikajúcu čitateľnosť dosahuje jas 600 nitov. Adaptívna obnovovacia frekvencia sa pohybuje na úrovni 120 Hz

Perfektný v každom uhle

Predný fotoaparát zachytí aj najmenší detail 12-pixelovým snímačom a 122 stupňovým zorným poľom. Kamera umiestená na prednej strane je určená na vytváranie fotografií, rozhovory prostredníctvom FaceTime s Center Stage a aj bežné konferenčné hovory. Funkcie fotoaparátu dotvoria zábery presne podľa predstáv. Starostlivo uzamknutý tablet odomknete kamerou TrueDepth cez zabezpečenie Face ID.

iPadOS 16

Pracujte viac, s väčšou ľahkosťou. Efektívny a najmä produktívnejší operačný systém je základom každodenného multitaskingu s pomocou Stage Manager 5. Pracovný deň nadobudne nový harmonogram, pretože vaša práca bude omnoho rýchlejšia. K iPadu pripojíte aj externý displej s rozlíšením 6K. Nové spôsoby rozšírené na maximum. 

LiDAR

Zachyťte jedinečné momenty v kvalite, ktorá nenájde konkurenciu. iPad so skenerom LiDAR a pokročilými širokouhlými a ultraširokými fotoaparátmi vám pomôžu zdokumentovať akýkoľvek moment, z ktorého vytvoríte aj video s podporou snímania ProRes. Výkonnejší IPS v čipe M2 podporuje aj Smart HDR 4. Skener LiDAR v spolupráci s IPS vytvorí hĺbkovú mapu priestoru na základe merania odrazu svetla od objektov, čím získate lepšie zaostrenie pri nie príliš ideálnom osvetlení.

Neobmedzená zábava s príslušenstvom

Nenechajte svoj iPad osamote. Viac príslušenstva rovná sa viac zábavy, a tak začnime s Apple Pencil. Pero je majstrom v zapisovaní poznámok, no razom sa z vás stane maliar najrôznejších smerov. Apple Pencil stačí umiestniť jemne nad displej a elektromagnetické signály vyžarované z hrotu budú zachytené zo vzdialenosti 12 mm. Jemné písanie a vstavaný trackpad – to je výbava klávesnice Magic Keyboard.

* Dotykové pero Apple Pencil ani puzdro s klávesnicou Magic Keyboard nie sú súčasťou balenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. iPadOS 16
Typ procesora Apple M2
Operačná pamäť RAM 16 GB
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Rozlíšenie hl.fotoaparátu 12 mpx

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPad Pro 11" M2 (2022) 1TB Wi-Fi vesmírne sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami