Apple iPad Pro 12.9" M2 (2022) 512GB Wi-Fi + Cellular strieborný

  • Zľava

Tablet, 12,9 ", Liquid Retina XDR, 2732x2048 px, Apple M2, 3,5 GHz, RAM 8 GB, eMMC 512 GB, GPS, 4G/LTE: Áno, Nie, 5G, Wi-Fi, Bluetooth, USB-C, iPadOS 16. Viac info


Cena 1 929,00 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 1 979,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 38,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný tablet Apple iPad Pro M2 (2022) v striebornom prevedení disponuje 12.9" Liquid Retina XDR displejom, procesorom M2, operačným systémom iPadOS 16 a pripojením Wi-Fi 6E.

Apple iPad Pro 12.9" M2 (2022)

Podstatou tabletu Apple iPad Pro 12.9" je ďalšia generácia čipu s 8-jadrovým procesorom. Čip s prívlastkom M2 je o 15 % výkonnejší, vďaka čomu zrýchli aj grafika o celých 35 %. Na rýchlosti pridal aj Neural Engine, čím sa zefektívnilo strojové učenie. Spomenuté procesy ponúkajú nové možnosti využitia iPadu. Pustite sa do fotorealistických 3D návrhov, AR modelov, hier konzolovej kvality a to všetko s podporou batérie s celodennou výdržou.

Technológie pod povrchom

12.9" Liquid Retina XDR displej vás unesie do dimenzie pestrých farieb a pohlcujúceho zobrazenia. To všetko je podčiarknuté technológiami ako ProMotion, True Tone pre pohodlné sledovanie a P3 farebným gamutom. Vynikajúcu čitateľnosť dosahuje jas 600 nitov. Adaptívna obnovovacia frekvencia sa pohybuje na úrovni 120 Hz

Perfektný v každom uhle

Predný fotoaparát zachytí aj najmenší detail 12-pixelovým snímačom a 122 stupňovým zorným poľom. Kamera umiestená na prednej strane je určená na vytváranie fotografií, rozhovory prostredníctvom FaceTime s Center Stage a aj bežné konferenčné hovory. Funkcie fotoaparátu dotvoria zábery presne podľa predstáv. Starostlivo uzamknutý tablet odomknete kamerou TrueDepth cez zabezpečenie Face ID.

iPadOS 16

Pracujte viac, s väčšou ľahkosťou. Efektívny a najmä produktívnejší operačný systém je základom každodenného multitaskingu s pomocou Stage Manager 5. Pracovný deň nadobudne nový harmonogram, pretože vaša práca bude omnoho rýchlejšia. K iPadu pripojíte aj externý displej s rozlíšením 6K. Nové spôsoby rozšírené na maximum. 

LiDAR

Zachyťte jedinečné momenty v kvalite, ktorá nenájde konkurenciu. iPad so skenerom LiDAR a pokročilými širokouhlými a ultraširokými fotoaparátmi vám pomôžu zdokumentovať akýkoľvek moment, z ktorého vytvoríte aj video s podporou snímania ProRes. Výkonnejší IPS v čipe M2 podporuje aj Smart HDR 4. Skener LiDAR v spolupráci s IPS vytvorí hĺbkovú mapu priestoru na základe merania odrazu svetla od objektov, čím získate lepšie zaostrenie pri nie príliš ideálnom osvetlení.

Neobmedzená zábava s príslušenstvom

Nenechajte svoj iPad osamote. Viac príslušenstva rovná sa viac zábavy, a tak začnime s Apple Pencil*. Pero je majstrom v zapisovaní poznámok, no razom sa z vás stane maliar najrôznejších smerov. Apple Pencil stačí umiestniť jemne nad displej a elektromagnetické signály vyžarované z hrotu budú zachytené zo vzdialenosti 12 mm. Jemné písanie a vstavaný trackpad – to je výbava klávesnice Magic Keyboard*.

* Dotykové pero Apple Pencil ani puzdro s klávesnicou Magic Keyboard nie sú súčasťou balenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. iPadOS 16
Typ procesora Apple M2
Operačná pamäť RAM 8 GB
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Rozlíšenie hl.fotoaparátu 12 mpx

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPad Pro 12.9" M2 (2022) 512GB Wi-Fi + Cellular strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami