Apple smart klávesnica pre iPad Pro 12" (čierna)

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!

Cena:
179,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

POPIS PRODUKTU

Apple iPad Pro Smart 12" je naozaj kvalitná klávesnica, ktorá je určená pre tablet rovnakej značky i model. Manipulácia s ním i samotné používanie je o to komfortnejšie a jednoduchšie. Vyznačuje sa kvalitnou konštrukciou, ktorá zaručuje dlhú životnosť a zároveň chráni zariadenie počas celej doby. Využijete ho však napríklad aj ako stojan či ochranný kryt. Žiadna komplikovaná synchronizácia či nabíjanie nie je potrebné, nakoľko disponuje inteligentným konektorom. Medzi klávesy, ktoré sú vyrezané laserom sa nedostane žiadna špina.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Skvelá voľba

Obsluha i samotná manipulácia s tabletom Apple iPad Pro bude s touto klávesnicou Apple iPad Pro Smart oveľa komfortnejšia. Pridáva jej na flexibilite, a vďaka novým pokročilým technológiám je používanie o to jednoduchšie. Bude skvelou a praktickou súčasťou počas celého dňa. Žiadne komplikované párovanie či nabíjanie nie je potrebné. Klávesnica funguje prostredníctvom Smart Connectoru. Ide o nový typ rozhrania spoločnosti Apple, ktorý umožňuje obojsmernú výmenu energie a dát. 

Klávesy

Horná vrstva kláves je vyrobená z naozaj odolnej tkaniny, pričom ich tvar je vyrezaný laserom. Vysoký komfort písania aj počas niekoľkých hodín zabezpečuje vďaka pružinovému pnutiu, takže sa zaobídete bez bežných mechanizmov. Žiadne medzery sa medzi nimi nenachádzajú, nedostávajú sa tak medzi ne žiadne nečistoty či špina. Navyše znesie aj poliatie vodou. Spolu 64 kláves dosahujú hrúbku iba 4 milimetre. S podporou operačného systému iOS 9 umožňuje využívať rôzne užitočné funkcie klávesnice QuickType či klávesové skratky

Spracovanie

Vďaka svojej kvalitnej konštrukcii z troch vrstiev - odolného polyuretánu, vodivej tkaniny a podšívky z mikrovlákna zaručuje naozaj dlhú životnosť. Pred nárazmi je chránený práve polyuretánom. Komunikáciu medzi iPadom a Smart Keyboardom zabezpečuje vodivá tkanina. Stále čistý displej je zase v réžii podšívky z jemného mikrovlákna.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Apple

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 240 mm
Výška: 315 mm
Hmotnosť: 500 g
Hĺbka: 10 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Smart Keyboard

Ostatné

Kód produktu: MNKT2SL/A

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore