Apple smart klávesnica pre iPad Pro 12" (čierna)

,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Popis produktu

Apple iPad Pro Smart 12" je naozaj kvalitná klávesnica, ktorá je určená pre tablet rovnakej značky i model. Manipulácia s ním i samotné používanie je o to komfortnejšie a jednoduchšie. Vyznačuje sa kvalitnou konštrukciou, ktorá zaručuje dlhú životnosť a zároveň chráni zariadenie počas celej doby. Využijete ho však napríklad aj ako stojan či ochranný kryt. Žiadna komplikovaná synchronizácia či nabíjanie nie je potrebné, nakoľko disponuje inteligentným konektorom. Medzi klávesy, ktoré sú vyrezané laserom sa nedostane žiadna špina.

Skvelá voľba

Obsluha i samotná manipulácia s tabletom Apple iPad Pro bude s touto klávesnicou Apple iPad Pro Smart oveľa komfortnejšia. Pridáva jej na flexibilite, a vďaka novým pokročilým technológiám je používanie o to jednoduchšie. Bude skvelou a praktickou súčasťou počas celého dňa. Žiadne komplikované párovanie či nabíjanie nie je potrebné. Klávesnica funguje prostredníctvom Smart Connectoru. Ide o nový typ rozhrania spoločnosti Apple, ktorý umožňuje obojsmernú výmenu energie a dát. 

Klávesy

Horná vrstva kláves je vyrobená z naozaj odolnej tkaniny, pričom ich tvar je vyrezaný laserom. Vysoký komfort písania aj počas niekoľkých hodín zabezpečuje vďaka pružinovému pnutiu, takže sa zaobídete bez bežných mechanizmov. Žiadne medzery sa medzi nimi nenachádzajú, nedostávajú sa tak medzi ne žiadne nečistoty či špina. Navyše znesie aj poliatie vodou. Spolu 64 kláves dosahujú hrúbku iba 4 milimetre. S podporou operačného systému iOS 9 umožňuje využívať rôzne užitočné funkcie klávesnice QuickType či klávesové skratky

Spracovanie

Vďaka svojej kvalitnej konštrukcii z troch vrstiev - odolného polyuretánu, vodivej tkaniny a podšívky z mikrovlákna zaručuje naozaj dlhú životnosť. Pred nárazmi je chránený práve polyuretánom. Komunikáciu medzi iPadom a Smart Keyboardom zabezpečuje vodivá tkanina. Stále čistý displej je zase v réžii podšívky z jemného mikrovlákna.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple smart klávesnica pre iPad Pro 12" (čierna)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené