Apple iPhone 12 mini 128 GB Black čierny

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Uhlopriečka: 5.4 ", Kapacita: 128 GB, Rozlíšenie displeja: Full HD+ Viac info


Cena 709,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

7 + nakupů

Zobraziť 7 recenzií

Popis produktu

Smartfón Apple iPhone 12 mini v čiernom prevedení ponúka 5,4" Super Retina XDR OLED displej s rozlíšením 2340 x 1080 pixelov pri 476 ppi. Telo tvorí kombinácia skla a kvalitného hliníka, displej chráni Ceramic Shield. Disponuje čipom A14 Bionic. K dispozícii interné úložisko o veľkosti 128 GB. Vo výbave zadný duálny 12 Mpx + 12 Mpx fotoaparát s možnosťou nahrávania v Dolby Vision a predná 12 Mpx kamera s Face ID. Využíva Li-ion batériu s podporou rýchleho nabíjania Qi. Podpora technológie 5G zaručí skvelú rýchlosť. Vo výbave nájdete MagSafe, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, NFC aj GPS.

Špeciálne sklo Ceramic Shield

Apple iPhone 12 mini sa vyznačuje dostatočne veľkým 5,4" Super Retina XDR displejom, ktorý využíva OLED panel pre produkciu nádherných a živých farieb. Displej s rozlíšením 2340 x 1080 pixelov a jemnosťou 476 ppi je chránený špeciálne vyvinutým sklom Ceramic Shield s prídavkom keramiky, ktorý je až 4x odolnejší voči pádom než sklá pri predošlých generáciách. Samozrejmosťou je výrez vo vrchnej časti so zabezpečením Face ID.


MagSafe zadná magnetická časť a certifikácia IP68

Hranaté okraje či užšie rámiky pripomínajú ikonický iPhone 5. Apple iPhone 12 mini je však o niečo prepracovanejší. A to vďaka sústave magnetov na zadnej strane, čím sa vo veľkej miere rozšírila možnosť pripojenia nabíjačiek a puzdier. S použitím nabíjačky MagSafe je možné využívať bezdrôtové nabíjanie s rýchlosťou až 15 W. Ako všetky predchádzajúce modely, tak aj tento disponuje nabíjacím konektorom Lightning. Samozrejmosťou je zvýšená odolnosť podľa certifikácie IP68.


Podpora 5G s funkciou Smart Data Mode

Plynulý chod a hladký výkon zaručí nadupaný 6-jadrový procesor A14 Bionic, ktorý je vyrobený s 5 nm technológiou. K dispozícii sú interné úložiská s veľkosťou 64 GB, 128 GB a 256 GB. Čo určite oceníte je integrovaná podpora 5G siete a funkcia Smart Data Mode s automatickým prepínaním medzi 4G a 5G režimom pre optimalizované využitie batérie. Nechýba Wi-Fi 6. generácie, Bluetooth 5.0, NFC a podpora Dual SIM (klasická + eSIM).


Zadný duálny 12 Mpx snímač

Vo výbave nájdete zadný duálny 12 Mpx snímač so zdokonalenou optikou, ktorý vám zabezpečí vyššiu kvalitu fotografií aj v zhoršených svetelných podmienkach. Hlavný širokouhlý objektív oplýva svetelnosťou f/1.6, optickou stabilizáciou obrazu a 7-členným objektívom. Dopĺňa ho ultraširokouhlý fotoaparát s clonou f/2.4 a uhlom záberu až 120°. So smartfónom iPhone 12 mini sa môžete tešiť na videá vo filmovej kvalite Dolby Vision


Predná kamera pre selfie v nočnom režime

K dispozícii je predná 12 Mpx kamera, ktorú môžete využiť na videohovory alebo moderné selfie aj v nočnom režime. Predný fotoaparát je vylepšený o širokú škálu funkcií ako je Deep Fusion, Smart HDR 3, nahrávanie Dolby Vision a pod. 


Operačný systém iOS 14

Nová verzia systému iOS 14 prináša množstvo zaujímavých a užitočných funkcií. Samozrejmosťou je aj vylepšená bezpečnosť a plynulosť systému. Medzi nové a zaujímavé funkcie možno zaradiť napríklad Widgety na ploche, knižnicu aplikácií, kompaktné hovory, obraz v obraze, nadväzujúce reakcie, nové štýly a nálepky Memoji a mnoho ďalšieho.

Dodatočné informácie

 1. Displej iPhonu mini 12 má zaoblené rohy, ktoré ladia s nádherným zakrivením celkového dizajnu a sú rohmi štandardného obdĺžnika. Ak sa obrazovka pri meraní považuje za obdĺžnik, jeho uhlopriečka má dĺžku 5,42 palca (14,86 cm). Skutočná zobrazovacia plocha je však menšia.
 2. Dostupné miesto je menšie a líši sa v dôsledku viacerých faktorov. Štandardná konfigurácia používa približne 12 GB až 17 GB miesta vrátane systému iOS 15 s najnovšími funkciami a aplikácií Apple, ktoré možno vymazať. Aplikácie, ktoré možno vymazať, používajú približne 4,5 GB miesta a kedykoľvek sa dajú znova stiahnuť z App Storu. Kapacita úložiska sa môže líšiť v závislosti od verzie softvéru, nastavení a modelu iPhonu.
 3. Skutočné rozmery a hmotnosť sa líšia v závislosti od konfigurácie a procesu výroby.
 4. iPhone 12 a iPhone 12 mini sú odolné voči poliatiu, vode a prachu a boli testované v kontrolovaných laboratórnych podmienkach s hodnotením IP68 podľa normy IEC 60529 (maximálna hĺbka 6 metrov do 30 minút). Odolnosť voči poliatiu, vode a prachu nie je trvalá a postupom času sa môže znížiť v dôsledku normálneho opotrebovania. Nepokúšaj sa nabíjať mokrý iPhone. Pokyny na čistenie a sušenie nájdeš v používateľskej príručke. Na poškodenie kvapalinou sa nevzťahuje záruka.
 5. Vyžaduje sa dátový program. Technológie 5G, Gigabit LTE, VoLTE a volania cez Wi‑Fi sú k dispozícii na vybraných trhoch a u vybraných operátorov. Rýchlosti vychádzajú z teoretickej výkonnosti a líšia sa v závislosti od miestnych podmienok a operátora. Podrobnosti o podpore technológií 5G a LTE získaš u svojho operátora a na apple.com/iphone/cellular.
 6. Dostupnosť ultraširokopásmovej technológie sa líši v závislosti od oblasti.
 7. FaceTime hovory vyžadujú, aby volajúci a volaný používali zariadenie s FaceTime a Wi‑Fi pripojenie. Dostupnosť v mobilnej sieti závisí od podmienok operátorov. Môžu sa účtovať poplatky za prenos dát.
 8. Len videoobsah vo formáte Standard Dynamic Range.
 9. Všetky vyhlásenia o výdrži batérie závisia od konfigurácie siete a mnohých ďalších faktorov. Skutočné výsledky sa budú líšiť. Počet nabíjacích cyklov batérie je obmedzený a neskôr ju možno bude potrebné vymeniť u poskytovateľa servisu spoločnosti Apple. Výdrž batérie a počet nabíjacích cyklov sa líšia v závislosti od používania a nastavení. Viac zistíš na apple.com/sk/batteries a apple.com/sk/iphone/battery.html.
 10. Bezdrôtové nabíjačky sa predávajú samostatne.
 11. Testovanie uskutočnila spoločnosť Apple v septembri 2020 s použitím predprodukčných jednotiek iPhone 12 mini a iPhone 12 a predprodukčného softvéru a príslušenstva napájacieho adaptéra Apple USB‑C (20 W model A2305). Testovanie rýchleho nabíjania bolo vykonané s vybitými iPhonmi. Dĺžka nabíjania závisí od nastavenia a okolitého prostredia, reálne výsledky sa budú líšiť.
 12. Používanie eSIM vyžaduje program využívania bezdrôtovej služby (ktorý môže zahŕňať obmedzenia týkajúce sa zmeny poskytovateľov služby a roamingu, a to aj po uplynutí platnosti zmluvy). Nie všetci operátori podporujú eSIM. Používanie eSIM v iPhone môže byť pri nákupe od niektorých operátorov deaktivované. Podrobné informácie získaš u svojho mobilného operátora. Ďalšie informácie sú na support.apple.com/sk-sk/HT212780.
 13. Odporúča sa bezdrôtové širokopásmové pripojenie. Takéto pripojenie môže byť spoplatnené.
 14. V kontinentálnej Číne môžete používať Apple Pay na webe v Safari len v kompatibilných modeloch iPhonu a iPadu, ktoré používajú iOS 11.2 alebo novší.
 15. Údaje sú presné k dátumu uvedenia produktu.
 16. Svoje obmedzenia pre škodlivé látky vrátane definícií, čo znamená „neobsahuje“, Apple definuje v špecifikácii spoločnosti Apple pre regulované látky. Žiadny produkt spoločnosti Apple neobsahuje PVC ani ftaláty. Výnimkou sú len káble na napájanie striedavým prúdom v Indii, Thajsku (ak ide o kábel s dvoma konektormi) a Južnej Kórei, kde pracujeme na získaní schválenia našich náhrad za PVC a ftaláty štátnymi orgánmi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 5.4 "
Kapacita 128 GB
Rozlíšenie displeja Full HD+

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

7 recenzií Apple iPhone 12 mini 128 GB Black čierny

100% Kvalita
Vynikajúca

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Filip

5. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Kompaktny (netlači vas v vrecku)
 • Kvalita fotografií
 • Dizajn
 • Chybajuci adapter

Lukas

23. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Jednoduchost
 • Genialita
 • Vydrz baterie
 • Prevedenie
 • Jednotne prostredie
 • Uzavrety ekosystem
 • Uzavrety ekosystem

Pred pár dňami som si objednal po X-tý krát z NAY elektrodom, a myslím si, že si to nay zaslúžia. milý a ochotný ľudia na infolinke, rýchle a parádne vybratie tovaru zaslaného na predajňu. Poradili mi keď som mal ešte otázky. Po úplne najhoršej možnej skúsenosti s nakupovaním cez Alzu.cz som si vybral super obchod s elektronikou. Ďakujem za príjemní nákup, určite si cez Vás Nay ešte niečo kúpim.


Lukáš

27. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Všetko
 • Žiadne nevýhody

Ideálna veľkosť! Splnil očakávania!


Jozef

1. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon

veľmi šikovný telefón