Apple Mac mini M1 2020

Malý stolný počítač z obľúbenej „rodiny“ Apple. Mac Mini M1 sa hodí na bežnú prácu, ovládanie zariadení inteligentnej domácnosti aj náročné výpočtové operácie, a vyrovná sa tak klasickému desktopu. Pýšiť sa môže novým čipom M1 s oveľa vyšším procesorovým aj grafickým výkonom. Načítanie aplikácií a spúšťanie súborov preto bude ešte rýchlejšie a plynulejšie. Poteší aj tichý chod, energetická úspornosť a samozrejme neprekonateľná štýlovosť značky Apple.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 2 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Apple Mac Mini M1 2020: Čo dokáže nový čip M1

Srdcom Apple Mac Mini M1 2020 je nový čip M1, ktorý prináša vyšší výkon, rýchlosť, energetickú efektivitu aj bezpečnosť. Oproti svojmu predchodcovi má Mac Mini M1 3× vyšší procesorový a 6× lepší grafický výkon, čo znamená, že sa môžete kľudne pustiť aj do náročného strihania videí v rozlíšení 4K, renderovania, používania náročných aplikácií alebo hrania hier.

K tomu na vás čaká celých 8 GB operačnej pamäte a veľké SSD úložisko s pamäťou 256 alebo 512 GB. Páčiť sa vám bude aj tiché chladenie a celkovo tichý chod tohto zariadenia – a to aj pri náročných úlohách. Pri tom všetkom vie byť Apple Mac Mini M1 2020 aj energeticky úsporný.

Poteší tiež konektivita v podobe širokej portovej výbavy: 2 porty Thunderbolt/USB 4, 2 porty USB-A, HDMI 2.0, gigabitový ethernet a Wi-Fi 6.

Apple Mac Mini M1 2020: SSD úložisko 256 a 512 GB

Tento model nájdete v dvoch verziách, ktoré sa líšia iba veľkosťou pevného disku. Apple Mac Mini M1 512 GB má dvojnásobnú kapacitu úložiska oproti Apple Mac Mini M1 256 GB.

Nie ste ešte úplne rozhodnutí o tom, či si zvolíte stolný počítač? Prejdite si aj všetky Apple MacBooky.