Apple Mac mini M1 512GB (2020) MGNT3SL/A strieborný

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Typ procesora: Apple M1, Počet jadier procesora: 8, Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Kapacita SSD: 512 GB, Typ skrine: Mini-Tower, Paměť Intel Optane: Nie, Názov procesoru: Apple M1, Optická mechanika: Nie,


Cena 1 029,00 €

20,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mini počítač Apple Mac mini M1 2020 sa vyznačuje kompaktným prevedením v elegantnej striebornej farbe. Vysoký výkon zabezpečí čip Apple M1 s integrovaným 8-jadrovým CPU, 8-jadrovým GPU a 16-jadrovým Neural Engine v asistencii 8GB operačnej pamäti. Dostatočný priestor pre ukladanie súborov a dát poskytne SSD disk s kapacitou 512GB. Desktop je vybavený vstavaným reproduktorom, bezdrôtovými technológiami Wi‑Fi 6 802.11ax a Bluetooth 5.0, rozhraniami 2x USB 3.1 Gen 2 Type C (Thunderbolt 3/DisplayPort), 2x USB-A, HDMI 2.0, Gigabit Ethernet a 3.5mm audio výstupom. Operačným systémom je macOS Big Sur.

Všestranný pomocník

Apple Mac mini M1 vynikne svojou všestrannosťou. Vďaka kompaktným rozmerom, spoľahlivému výkonu a širokým možnostiam konektivity sa dokonale hodí pre rôzne účely, či už ho využijete na kancelársku prácu, hranie hier alebo tvorbu obsahu. 

Maxi výkon v mini tele

Mini počítač Apple Mac mini 2020 bol vybavený výkonným čipom Apple M1, na ktorom je integrované CPU, GPU, Neural Engine a mnoho ďalších komponentov. CPU disponuje štyrmi výkonnostnými a štyrmi úspornými jadrami, ktoré zabezpečia bezkonkurenčný výkon pri oveľa menšej spotrebe energie. 8-jadrové GPU ponúkne až 6x rýchlejšie grafické spracovanie v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. A 16-jádrový Neural Engine umožní vyspelé strojové učenie (ML), ktoré zvládne analýzy videí, rozpoznávanie hlasu a ďalšie úlohy so závratnou rýchlosťou. To všetko v ultrakompaktnom tele.

Kompaktný dizajn

Mac mini 2020 M1 prichádza v nadčasovom dizajne elegantnej striebornej farby. S rozmermi 20 x 20cm predstavuje kompaktné zariadenie, ktoré zapadne do každého pracovného priestoru pričom nezaberie miesto.

Konektivita

Pre plné využitie potenciálu bol Apple Mac mini opatrený širokou škálou rozhraní. S dvomi portmi Thunderbolt/USB 4, dvomi portmi USB-A, HDMI 2.0, gigabitovým ethernetom a bezdrôtovou technológiou Wi-Fi 6 bude vždy pripravený na čokoľvek, čo budete potrebovať. 

macOS Big Sur

Nový operačný systém macOS Big Sur bol vyvinutý pre čip M1. Zabezpečuje pre zariadenie viac výkonu, vylepšené užívateľské prostredie a nový dizajn. Pridané boli taktiež aplikácie a funkcie pre prácu a ochranu systému.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Typ procesora Apple M1
Počet jadier procesora 8
Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 8 GB
Kapacita SSD 512 GB
Typ skrine Mini-Tower
Paměť Intel Optane Nie
Názov procesoru Apple M1
Optická mechanika Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple Mac mini M1 512GB (2020) MGNT3SL/A strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené