Apple MacBook Pro 13" Retina Touch Bar M2 256GB (2022) MNEP3SL/A strieborný

  • Doprava zadarmo

Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Uhlopriečka: 13.3 ", Názov procesoru: Apple M2, GPU: 10-jadrové GPU, Kapacita disku: 256 GB Viac info

Farba

Kapacita SSD


Cena 1 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 31,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prémiový prenosný počítač Apple MacBook Pro 13" (MNEP3SL/A) v striebornom vyhotovení poháňa výkonný čip Apple M2 s 8-jadrovým CPU, 10-jadrovým GPU a 16-jadrovým Neural Enginom. Asistuje mu 8GB operačná pamäť RAM. Pre ukladanie dát je k dispozícii SSD disk s kapacitou 256 GB. Nádherné zobrazenie obsahu poskytne 13,3-palcový Retina displej s rozlíšením 2560×1600 pixelov, jasom 500 nitov, širokým farebným rozsahom (P3) a technológiou True Tone. Vo výbave nájdete podsvietenú klávesnicu, Touch Bar, Touch ID, trackpad Force Touch aj Face Time kameru s rozlíšením 720p. O konektivitu sa postarajú dva porty Thunderbolt / USB 4, 3,5mm audio rozhranie pre slúchadla aj bezdrôtové technológie Bluetooth a Wi-Fi 6 (802.11ax). Je dodávaný s operačným systémom macOS.

Výkonný čip Apple M2

Prenosný počítač Apple MacBook Pro poháňa výkonný čip Apple M2 obsahujúci 8-jadrový CPU, 10-jadrový GPU a 16-jadrový Neural Engine. Čip sa vyrába 5nanometrovou technológiou 2. generácie a má cez 20 miliárd tranzistorov. Podporuje kódovanie aj dekódovanie formátu ProRes

Retina displej

Detailne a realistické zobrazenie poskytne 13,3-palcový Retina displej s rozlíšením 2560×1600 pixelov, jasom 500 nitov a technológiou True Tone. Výrazný kontrast medzi bielou a čiernou farbou zabezpečí jasné LED podsvietenie. Živšiu zelenú a červenú si vychutnáte vďaka širokému farebnému rozsahu (P3).

Face Time HD kamera

Kamera Face Time HD naplno využíva obrazový signálový procesor v čipe M2. Vyspelé potlačovanie šumu prispeje k ostrejšiemu vykresľovaniu tmavých oblastí a rozpoznanie tváre pomocou Neural Enginu lepšie upravuje vyváženie bielej a stupeň expozície pre prirodzenejšie podanie odtieňa pleti. O zaznamenanie zvuku sa postará systém troch mikrofónov štúdiovej kvality.

Klávesnica Magic Keyboard a Touch Bar

Pohodlné písanie umožní podsvietená klávesnica Magic Keyboard s nožnicovým mechanizmom, ktorá má tichý chod a príjemnú odozvu. Najpotrebnejšie príkazy nájdete na integrovanom Touch Bare.

Bezpečné uloženie dát a prihlásenie do systému

Spolupráca čipu Apple M2 a operačného systému macOS dáva MacBooku Pro vyspelé funkcie zabezpečenia a ochrany súkromia. Disponuje integrovanou ochranou proti malvéru a vírusom. Tiež ponúka kontrolu nad tým, čo zdieľate. Vďaka vstavanej čítačke odtlačkov prstov Touch ID sa ľahko prihlásite do systému, potvrdíte vypožičanie filmu alebo nákup a získate prístup k zaheslovaným dokumentom.

Pripojenie

Prenosný počítač Apple MacBook Pro je vybavený rozhraním 2× Thunderbolt / USB 4, ktoré ponúkne rýchly prenos dát, nabíjanie zariadenia aj výstup videa. Pre pripojenie slúchadiel je k dispozícii 3,5mm audio port. Stabilné bezdrôtové pripojenie poskytnú technológie Wi-Fi 6 (802.11ax) a Bluetooth 5.0.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 8 GB
Uhlopriečka 13.3 "
Názov procesoru Apple M2
GPU 10-jadrové GPU
Kapacita disku 256 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple MacBook Pro 13" Retina Touch Bar M2 256GB (2022) MNEP3SL/A strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené