Apple notebooky

Sú spoľahlivé, kvalitné a výkonné, vhodné aj pre tých najnáročnejších. Apple notebooky patria jednoducho medzi špičku. Vybrať si môžete okrem MacBooku Air aj MacBook Pro, ale i MacBook Pro 2021. Ktorý bude ten váš?

O kategórii

Apple MacBook: Vykonný a spoľahlivý 

Ak aj vy hľadáte verného a výkonného spoločníka, s perfektne optimalizovaným operačným systémom, ktorý je vhodný nielen na každodenné aktivity, ale i pre náročnejších užívateľov, potom je voľba jasná – Apple MacBook! Navyše ak ste majiteľom obľúbeného iPhonu, jednotlivé súbory možno medzi počítačom a vašim telefónom veľmi jednoducho synchronizovať.

MacBook: Perfektná výdrž a výkon 

Písal sa rok 2008, kedy Steve Jobs na konferencii Macworld predstavil MacBook Air, ktorý označil za najtenší notebook na svete. MacBook Air je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú ľahký, prenosný notebook, s kvalitnou výbavou komponentov. Vybrať si môžete medzi 8 a 16 GB operačnej RAM pamäte. Bezkonkurenčný výkon, množstvo nadupaných funkcií a vynovený dizajn ponúka najnovší modelový rad MacBook Pro 2021, dostupný v dvoch veľkostiach, a to 14, 2 " a 16,2 ". Požiadavkám náročných užívateľov vyhovie aj MacBook Pro.