Apple: Všetky vaše zariadenia v jedinečnej súhre

Apple: Všetky vaše zariadenia v jedinečnej súhre

Objavte možnosti produktov Apple a zistite, ako vám môžu pomôcť pri práci alebo štúdiu z domu.

  • Produkty Apple poskytujú rozsiahlu ponuku aplikácií na spoluprácu a komunikáciu
  • Vďaka Kontinuite môžete začať prácu na jednom zariadení a dokončiť ju na druhom. Prepracované možnosti zdieľania vám zase uľahčia spoluprácu s ďalšími ľuďmi.
  • Dlhá výdrž batérie zjednodušuje prácu na MacBooku a iPade, zariadenia s vami udržia krok po celý deň.
  • Rozsiahla ponuka príslušenstva spríjemňuje používanie produktov Apple - od práce, cez učenie až po zábavu.
  • Unikátne služby ako Apple Arcade nebo Apple TV+

Buďte v spojení s tými najbližšími

Vďaka produktom Apple zostanete v kontakte. Jednoducho usporiadajte videokonferenciu, porozprávajte sa s kamarátmi alebo prekvapte svojich najbližších hravými efektami. iMessage vám uľahčí textovú komunikáciu. V Quipe môžete jednoducho pracovať na projektoch s viacerými ľuďmi. FaceTime prepojí zadarmo až 32 ľudí. A AirPods Pro vám pomôžu odfiltrovať okolitý hluk, aby ste sa mohli plne sústrediť na prácu.

Pozrieť AirPods Pro

Spolupracujte na zdieľanom projekte s kolegami alebo spolužiakmi

Spolupracujte prostredníctvom iCloudu na projektoch a dokumentoch v reálnom čase. Vďaka aplikácii Súbory budete mať prístup k svojim súborom z ktoréhokoľvek svojho Apple zariadenia. A Kalendár vám uľahčí organizáciu celého dňa a pomôže zachovať režim, na ktorý ste zvyknutí. Vďaka Magic Mouse môžete používať obľúbené gestá v macOS. S Magic Trackpad môžet ovládať nielen Mac, ale aj váš iPad.

Pozrieť Magic Mouse 2

Pozrieť Magic Tackpad

Pracujte, kým sa deti učia

Bezplatná kancelárska sada iWork je súčasťou každého iPhonu, iPadu a Macu. Môžete tak jednoducho vytvárať dokumenty, prezentácie a tabuľky. V aplikácii iTunesU môžete načerpať ďalšie znalosti z popredných svetových univerzít alebo si skrátiť čas zaujímavým Podcastom. A ak chcete mať prehľad, koľko času ste strávili jednotlivými aktivitami, pomôže vám funkcia Čas pri obrazovke, ktorá rodičom umožňuje sledovať aktivity svojich detí. S Apple Pencil môžete na iPade jednoducho pridávať do dokumentov ručne písané poznámky. Na písanie dlhých textov na iPade je skvelá iPad Smart Keybord. Nezabudnite si váš iPad ochrániť Smart Coverom!

Pozrieť Apple Pencil

Pozrieť iPad Smart Keyboard

Pozrieť iPad Smart Cover

Po práci zábava pre celú rodinu

S každým podporovaným produktom (iPhone, iPad, Mac, Apple TV) teraz získate prístup do Apple TV+ až na 1 rok zadarmo. Nájdete tu exkluzívne seriály a obsah. Na to, aby ste si mohli prehrať vlastné video, môžete využiť napríklad aplikáciu VLC a naimportovať niektorý z vlastných video súborov vrátane titulkov. Ak si chcete užiť naplno aj zvuk, pripojte si k Apple TV aj skvelé slúchadlá AirPods alebo Beats Studio 3.

Pozrieť AIRPODS 2019

Pozrieť Apple TV 4K

Pozrieť Beats Studio 3

Úplne nový svet plný hier

Apple Arcade obsahuje viac ako 100 skvelých hier pre celú rodinu. Jedno predplatné môžte zdieľať v rámci celej rodiny prostredníctvom Rodinného zdieľania exkluzívne na všetky produkty Apple. Začnete hrať na iPhone, plynule pokračujete napríklad na Macu alebo Apple TV. Niektoré hry navyše podporujú bezdrôtový ovládač Xbox alebo PS DualShock 4.

Pozrieť Beats Studio 3

Pozrieť Apple TV 4K

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie