Apple Watch SE 40 mm vesmírne sivý hliník s čiernym športovým remienkom

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj

NFC: Áno, Funkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Áno Viac info


Cena 279,00 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Smart hodinky Apple Watch SE 40 mm vo vesmírne sivom hliníkovom prevedení s čiernym športovým remienkom disponujú 1,57" OLED Retina displejom s technológiou Force Touch s tvrdeným Ion-X sklom. K dispozícií 2-jadrový procesor s čipom S5 SiP a operačný systém watchOS 7. Zadná časť je zo zafírového kryštálu a keramiky. Hodinky sú vybavené integrovanou litium-iontovou batériou, Bluetooth 5.0, Wi-fi, GPS či reproduktorom. Pýšia sa vodeodolnosťou do 50 metrov, barometrickým výškomerom, snímačom okolitého osvetlenia a optickým snímačom tepovej frekvencie. K dispozícii úložisko s kapacitou 32 GB.

Super funkcie

Apple Watch SE disponujú širokou škálou funkcií, vďaka čomu môžete sledovať vaše celodenné aktivity ako napríklad počet prejdených krokov či množstvo spálených kalórií. Hodinky dokážu aj merať kvalitu vášho spánku, nemusíte si ich skladať zo zápästia ani počas odpočinku. Inovatívna aplikácia Spánok, vám tak pomôže dosiahnúť lepší a pravidelný spánok, čo je pre vaše zdravie naozaj dôležité. Čo nepochybne oceníte je jedinečná funkcia automatického rozoznania umývania rúk s 20-sekundovým odpočítavaním pre správne dodržiavanie hygieny.

Celodenné aktivity

Ako väčšina smart hodiniek aj tieto vám umožňujú rýchle a komfortné meranie srdcového tepu priamo na vašom zápästí. Okrem všetkého hodinky disponujú aj funkciami ako meranie vzdialenosti, tempo, akcelerometer, kadencia, gyroskop a rôzne iné. Stále aktívny výškomer vám zase ukáže zmeny nadmorskej výšky pri výstupe alebo zostupe. Ďalej nechýba ani detekcia pádu a tiesňové volanie pre vaše bezpečie.

Športový tréner

Užite si tréning ako nikdy predtým. Vyber si z desiatok tréningov, ako je behanie, turistika, plávanie, chôdza, joga, jazda na bicykli, vysoko intenzívny intervalový tréning alebo tanec, a daj si do tela. Apple Watch SE vám ponúkne aj spárovanie s kompatibilným strojom vo vašom fitku.

Apple Pay a omnoho viac

S hodinkami budete mať o všetkom prehľad. Stačí sa pripojiť pomocou Bluetooth na váš telefón Apple a budete dostávat informácie o SMS správach, notifikáciách, hovoroch, ale aj predpovedi počasia. Samozrejmosťou je tiež budík, kalendár, mapy, Siri , ovládanie hudby či App Store s veľkým množstvom aplikácií. Apple Watch SE sú tu pre vás aj v prípade, že rozhodnete využívať bezpečné bezhotovostné platby Apple Pay, ktoré sú dostupné aj v SR. Stačí ak vaše hodinky priložíte k terminálu a ušetríte tak kopu času pri každej pladbe.

Procesor S5 a silná batéria

O hladký chod sa postará 2-jadrový procesor S5 SiP, ktorým sú hodinky vybavené. Procesor poskytuje dostatok výkonu pre všetky dostupné aplikácie. Telo hodiniek poháňa batéria s výdžou 18 hodín.

Špičkový Retina displej a skvelé ciferníky

Všetko potrebné budete sledovať na dobre čitateľnom 1,57" OLED Retina displeji. Displeju nechýba ani tvrdené Ion-X sklo.

Ciferníky:

 • Pre milovníkov vody 

- Dawn Patrol zobrazí predpoveď či aktuálne podmienky na surfovanie. 
- Waterspeed vám ukáže informácie k plavbe alebo vychádzke na kajaku.

 • Pre fotografov 

- sledovanie času východu a západu slnka, počasia, ale aj svetelných podmienok.

 • Pre amatérskych meteorológov

- podrobné predpovede a meteorologické dáta vrátane vlkosti, atmosférického tlaku a pod. v
aplikácii CARROT Weather.

 • Pre pozorovateľov oblohy

- Night Sky pre poznávanie súhveztí, hviezd a planét
- V SolarWatch pre sledovanie dráhy Slnka.

 • Pre dobrodruhov

- cestovatelia môžu sledovať akým smerom mieria alebo v akej nadmorskej výške sa nachádzajú.

 • Pre plánovačov

- naplánovať si deň priamo na zápästí vám pomôžu aplikácie Focus, Actions alebo Fantastical.


Najlepší spoločník pod vodou

Apple Watch SE sú vodeodolné podľa certifikátu 5 ATM. Hodinky tak bez problémou zvládnu ponorenie až do 50 metrov. Nemusíte tak hodinky dávať dole ani ked idete plávať, surfovať alebo sa potápať.

Dodatočné informácie

 1. Apple Watch Series 7, Apple Watch SE a Apple Watch Series 3 sú odolné voči vode do hĺbky 50 metrov podľa normy ISO 22810:2010. To znamená, že ich môžeš používať v plytkej vode, napríklad pri plávaní v bazéne alebo v mori. Nemali by sa však používať pri potápaní, vodnom lyžovaní a ďalších podobných záľubách kombinujúcich vodu s vysokými rýchlosťami alebo ponorom do väčších hĺbok. Model Series 7 je tiež odolný voči prachu podľa normy IP6x.
 2. Upozornenie na nepravidelný srdcový rytmus vyžaduje najnovšie verzie watchOS a iOS. Nie je určené na použitie pre osoby mladšie ako 22 rokov ani pre osoby, ktorým bola diagnostikovaná fibrilácia predsiení (Afib).
 3. Ak chceš použiť tiesňové volanie s Apple Watch bez mobilného pripojenia, potrebuješ mať nablízku svoj iPhone. Ak nemáš poruke iPhone, Apple Watch musia byť pripojené k známej Wi‑Fi sieti a musíš mať nastavené volanie cez Wi‑Fi.
 4. Detekcia pádu pri tréningu bude k dispozícii čoskoro. Aktualizovaná detekcia pádu je dostupná na Apple Watch Series 4 alebo novších s watchOS 8 alebo novšou verziou.
 5. Apple Music vyžaduje predplatné.
 6. Aplikácia Sledovanie cyklu a predpovede plodných dní sa nedajú používať na účely ochrany proti počatiu ani určovania vhodného obdobia na počatie. Údaje z aplikácie Sledovanie cyklu sa nedajú používať na diagnostiku zdravotného stavu.
 7. Merania pomocou aplikácie Saturácia kyslíkom nie sú určené na lekárske použitie (vrátane samodiagnostiky alebo konzultácie s lekárom) a slúžia len na všeobecné účely sledovania kondície a zdravia.
 8. Aplikácia EKG je k dispozícii na hodinkách Apple Watch Series 4 a novších (okrem Apple Watch SE) s najnovšou verziou iOS a watchOS. Detailné informácie o kompatibilite sa nachádzajú na apple.com/sk/watch. Aplikácia EKG nie je určená na používanie osobami, ktoré nedosiahli vek 22 rokov. Apple Watch s aplikáciou EKG dokážu generovať záznam EKG podobný jednozvodovému elektrokardiogramu.
 9. Apple Watch SE vyžadujú iPhone 6s alebo novší s iOS 15 alebo novším.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií Apple Watch SE 40 mm vesmírne sivý hliník s čiernym športovým remienkom

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Patrik

2. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalitny produkt
 • Nic

Spokojnost apple je kvalita sama o sebe


Karina

25. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon

Jozef

6. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • krásny remienok a dokonalé funkcie s prepojením na i-phone
 • nenašli sme :)

spoľahlivý produkt, ktorý sa oplatí, za túto cenu je produkt aj vodeodolný, takže sa nemusíte obávať náhodného namočenia alebo sa s nimi môžete kľudne sprchovať alebo zaznamenávať plávanie


Marián

30. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania