Aprilia eSR2

  • Doprava zadarmo

Hmotnosť: 16.5 Kg, Kapacita batérie: 8 Ah, Výkon motora: 350 W,


Cena 769,00 €

15,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrická kolobežka Aprilia eSR2 je štýlová výkonná kolobežka, ktorá vás bezpečne a rýchlo dopraví kamkoľvek potrebujete. Disponuje bezkartáčovým motorom s výkonom 350 W. O bezpečnosť na ceste sa postará dvojitý brzdový systém, tvorený prednou bubnovou brzdou a zadnou elektrickou brzdou. Kolobežku môžete po použití jednoducho zložiť, čo uľahčí jej prenášanie a úschovu. Kolobežka je vybavená 8Ah batériou, ktorá pri plnom nabití zaručí dojazd až 30 km a 10” bezdušovými odpruženými kolesami. Kolobežku je možné ovládať prostredníctvom Bluetooth aplikácie vo vašom telefóne.

Pohon

Kolobežka disponuje výkonným bezkartáčovým motorom umiestneným v zadnom kolese s výkonom 350 W. Výsledkom je tak príjemnejší nástup výkonu pri akcelerácii, absencia vibrácii a hlavne vyššia bezpečnosť po klzkom a nespevnenom teréne. Bezkartáčový typ motora vyžaduje iba minimálnu údržbu a má nízke opotrebenie. Motor má výnimočne tichý chod a poskytuje okamžitý výkon až 550 W.

Batéria a LCD displej

Kolobežka je napájaná 8 Ah 36 V batériou, ktorá pri plnom nabití poskytuje dojazd až 30 km. Dojazd je ovplyvňovaný viacerými faktormi ako hmotnosť jazdca, stav vozovky, teplota prostredia a profil trate. Všetky potrebné informácie môžete sledovať na prehľadnom LCD displeji. 

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Kolobežku môžete monitorovať a ovládať aj prostredníctvom Bluetooth mobilnej aplikácie vo vašom telefóne. Alikácia je dostupná na App Store alebo Google Play.

Odpružené kolesá

Kolobežka je vybavená 10” bezdušovými odpruženými kolesami. Tie pohlcujú vibrácie a tlmia drobné nerovnosti na vozovke. Môžete si tak vychutnať najvyšší možný jazdný komfort. 


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 16.5 Kg
Kapacita batérie 8 Ah
Výkon motora 350 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Aprilia eSR2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené