Ariete 1588/05 Vintage modrý


Hmotnosť: 8.5 Kg, Objem: 5.5 L, Počet rýchlostí: 7, Príkon: 1200 W, Pulzný spínač: Áno, Funkcie robota: hnetenie, Mlynček na mäso: Nie, Počet nástavcov: 3, Materiál nádoby: nerez,


Cena 149,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dizajnový kuchynský robot Ariete 1588/05 Vintage si hravo poradí s prípravou dokonalého cesta na koláče, chlieb aj pizzu, ale rovnako dobre spracuje aj najrôznejšie plnky či vyšľahá nadýchanú šľahačku. Pochváliť sa môže výkonným 1200 W motorom, planetárnym miešaním a nastavením otáčok od 30 do 172 ot./min. V ponuke má 5 pracovných programov. Súčasťou je pracovná miska s objemom 5,5 litra a háky na miešanie, hnetenie a šľahanie. Okrem dizajnu, ktorým zaujme na prvý pohľad vás poteší aj mimoriadne tichou prevádzkou.

Kuchynský robot Ariete 1588/05 Vintage modrý

  • Motor s maximálnym výkonom 1200 W    
  • Planetárne miešanie   
  • Kapacita misy  5,5 l
  • 7 rýchlostí + impulz    
  • Variabilná rýchlosť    
  • Kryt proti rozstreku   
  • Jednoduché čistenie 

Výkonný a tichý robot

Kuchynský robot Ariete 1588/05 Vintage s planetárnym miešaním vám umožní miešať ingrediencie, miesiť cesto a šľahať. Je to to moderný, profesionálny, multifunkčný kuchynský spotrebič. Jeho nepochybnou výhodou je tichý chod. Miska má objem 5,5 litra, vďaka čomu už nebude problém s prípravou cesta a zmiešaním surovín. Vďaka špeciálnemu krytu na misu sa už nemusíte obávať zašpinenia okolia robota. Môžete sa venovať vášni vytvárania jedinečných pekárskych výrobkov, namiesto toho, aby ste rozmýšľali nad tým, koľko upratovania vás po skončení zábavy čaká. 

Optimálne nastavenie pre každý recept

Zariadenie má plynulé 20-stupňové riadenie otáčok (od 30 do 172 ot./min.), 5 pracovných programov (vrátane impulzov) a systém pomalého štartu. Pomocou prehľadného a presného nastavovacieho gombíka môžete ľahko zvoliť vhodné parametre pre vaše potreby.

Mimoriadne praktický

Robot má veľkú kovovú misku s objemom 5,5 litra, v ktorej ľahko pripravíte cesto s viac ako kilogramom múky. Je to ideálna voľba, keď očakávate viac hostí. Robot Ariete sa navyše ľahko čistí. Je vybavený chráničom proti vystrekovaniu ingrediencií so špeciálnym otvorom na pridávanie prísad a silnými prísavkami, ktoré bránia pohybu prístroja po pulte počas prevádzky.

Miešanie

Miešací hrot presne zapadne do kovovej misy, čo uľahčí miešanie veľkých aj malých častí jemného cesta. Takto môžete ľahko pripraviť cesto na palacinky, vafle, alebo na pečenie obľúbeného tvarohového koláča.

Šľahanie

Vysoká rýchlosť planetárneho robota Ariete v kombinácii s príslušnou šľahacou metlou z príslušenstva, zaručuje rýchle a efektívne šľahanie tuhej šľahačky, a prípravu dokonalých bielkov na prípravu lahodných pusiniek.

Hnetenie

Špeciálny hák na miesenie hustého cesta a vysoký, maximálny výkon motora umožňuje pripraviť kvasnicové cesto, chlebové cesto a cesto na pizzu - bez akejkoľvek námahy. Vďaka zariadeniu Ariete nemusíte tieto úlohy robiť manuálne, čím ušetríte čas a energiu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 8.5 Kg
Objem 5.5 L
Počet rýchlostí 7
Príkon 1200 W
Pulzný spínač Áno
Funkcie robota hnetenie
Mlynček na mäso Nie
Počet nástavcov 3
Materiál nádoby nerez

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ariete 1588/05 Vintage modrý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené