Ariete ART 2765 2v1


Tyčový vysávač, Odoberateľný ručný vysávač, Prevádzková doba: 30 min., HEPA filter, Objem: 0,8 l, Vyberateľná batéria, Hmotnosť: 3,82 kg. Viac info


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tyčový vysávač Ariete ART 2765 2v1 bezkáblový je perfektný bezkáblový pomocník pre rýchle vysávanie s dhotrvajúcim výkonom. Vďaka tyčovému vysávaču rýchlo a bez starostí povysávate parkety či koberec a ručný sa zas postará o odstránenie omrviniek na pohovke alebo okolo kuchynskej linky. Nečistoty a prach sa zachytávajú v nádobe s objemom 0,8 litra. Vďaka tomu bez problému niekoľkokrát upracete celý dom. Vďaka integrovanej nikel batérii na jedno nabitie vysáva 30 min., pričom doba nabíjania je od 12-14 hodín. O filtráciu sa stará umývateľný HEPA filter. Príslušenstvo vysávača je kefa na čalúnenie, hubica.

Tyčový vysávač Ariete ART 2765 2v1 bezkáblový 

  • 2 v 1: ručný + tyčový vysávač
  • Doba nabíjania: 12 - 14 hod.
  • Doba prevádzky 30 min.
  • Umývateľný hepa filter
  • Batéria Nikel 18 V
  • Bezvreckový
  • Rotačná kefa
  • Objem nádoby na prach: 0,8 l
  • Priíslušenstvo: kefa na čalúnenie, hubica

Elegantný dizajn

Tyčový vysávač Ariete ART 2765 2v1 bezkáblový v červenom prevedení vám umožní pohodlné a nenáročné upratovanie vašej domácnosti. Vysávač je určený na suché vysávanie a prach zhromažďuje v nádobe s objemom 0,8 litra. Vysávač možno použiť nielen ako tyčový, ale aj ako ručný vysávač, ktorý je vhodný napríklad pre odstránenie srsti na pohovke od vášho maznáčika.

Umývateľný filter

Umývateľný hepa filter  je veľmi účinný, pre zachytávanie veľmi jemných prachových častíc, a tým je pri vysávaní čistejší vzduch v miestnosti. Ak ho chcete vyčistiť, stačí odstrániť filter z jednotky a umyť pod tečúcou vodou.

Vysávanie bez kompromisov

Vysávač Ariete ART 2765 2v1 bezkáblový  je napájaný zo vstavaného akumulátora, takže vás nebude obmedzovať žiadna prívodná šnúra, ktorú by bolo nutné neustále prepájať a ktorá by sa zamotávala. Na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 30 minút. Batéria Nikel 18 V je znovu plne nabitá po 14 hodinách. Príslušenstvo obsahuje kefu na čalúnenie a hubicu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 3.82 Kg
Objem 0.8 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 30 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Nie
Vysáva a mopuje naraz Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača viacúčelový
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Áno
Detekcia znečisteného filtra Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ariete ART 2765 2v1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami