Armodd Kidz GPS 4G modré


Smart hodinky, klasický displej, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 3, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 109,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky pre deti Armodd Kidz GPS 4G ponúkajú 1,4" displej, krytie IP67, SOS tlačidlo, fotoaparát, krokomer, budík, monitorovanie spánku, videohovory, hlasové správy, možnosť telefonovania a batériu s výdržou až 3 dni.

Smart hodinky s dotykovým displejom

Armodd Kidz GPS 4G sú detské smart hodinky, ktoré disponujú stupňom krytia IP67, takže im nevadí ľahký dážď ani umývanie rúk. Všetok obsah sa zobrazuje na dotykovom OGS displeji s uhlopriečkou 1,4" a rozlíšením 240 × 240 px. Batéria s kapacitou 680 mAh poskytuje výdrž na jedno nabitie až 3 dni. K dispozícii sú rôzne funkcie, ako napríklad krokomer, budík, telefónny zoznam, Find Watch, vzdialené vypnutie atď. Hodinky sa pripájajú pomocou aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť do smartfónu so systémom iOS a Android.

Môžete si byť istí, že vaše deti sú v bezpečí

Deti radi chodia von s kamarátmi a vy ich chcete, čo najlepšie chrániť. Preto sú smart hodinky vybavené lokalizáciou GPS. Po vložení SIM karty ich môžete sledovať v reálnom čase v mobilnej aplikácii. Vysoko obývané oblasti a vysoké stromy často sťažujú lokalizáciu. Vďaka kombinácii GPS, LBS a Wi-Fi budú mať hodinky signál bez ohľadu na to či sa nachádzajú v škole alebo v obchodnom dome. Môžete tiež vytvoriť bezpečnostné zóny, a keď dieťa zónu opustí, na telefóne sa zobrazí upozornenie.

Vždy v spojení

Niekedy sa stane, že si dieťa zabudne doma mobilný telefón a vy sa mu nemôžete dovolať. S týmito smart hodinkami môže vaše dieťa komunikovať prostredníctvom krátkych hlasových správ a vďaka zabudovanému fotoaparátu posielať fotografie alebo uskutočňovať videohovory. Nechýba ani SOS tlačidlo, po ktorého stlačení vytočia až 3 čísla uložené v hodinkách.

Ochraná údajov

Bezpečnosť údajov je prvoradá, preto sú všetky dáta pevne zabezpečené na serveroch umiestnených v Európe. Všetko je starostlivo nastavené v spoľahlivo monitorovaných dátových centrách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie krokomer, monitoring spánku
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Armodd Kidz GPS 4G modré

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami