Assassin's Creed Valhalla PS4 hra

Zobraziť


Platforma: PS4, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: anglická. Viac info

Platforma


Cena 34,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Hra Assassin's Creed Valhalla vás prenesie do Anglicka v období 9. storočia. Ako Eivor, vikingský bojovník alebo bojovníčka dovediete klan na nové územie. V tomto temnom otvorenom svete budete čeliť brutálnym útokom nepriateľov, útočiť na pevnosti a tiež si tam vybudujete osadu, ktorá vám umožní verbovať nové jednotky, vylepšovať zbrane alebo si prispôsobiť vzhľad vašej hlavnej postavy. Medzi nájazdmi môžete loviť zver, chytať ryby a hrať rôzne hry. Hra určená pre hernú konzolu PlayStation 4 je dodávaná na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu.

 

Staňte sa legendou

Buďte Eivor, vikingský bojovník alebo bojovníčka a doveďte klan z drsných brehov Nórska do nového domova. Preskúmajte prekrásny a tajomný otvorený svet zasadený do Anglicka z 9. storočia, v ktorom budete čeliť brutálnym nepriateľom, útočiť na pevnosti, budovať nové sídlo klanu a uzatvárať spojenectvá, aby ste získali slávu a miesto vo Valhalle.

Objavte vikingský spôsob boja

Bezohľadný bojový štýl vikingského nájazdníka vám umožní bojovať s mečmi, sekerami a dokonca aj so štítmi. Vyberte si taktiku a likvidujte protivníkov v boji zblízka, prebodnite ich šípmi alebo zavraždite skrytou čepeľou.

Napíšte vlastnú ságu

Pokročilá herná mechanika v Assassin's Creed Valhalla vám ponúka rôzne spôsoby ako sa stať skvelým bojovníkom a vodcom. Ovplyvňujte svet okolo seba a získavajte nové zručnosti a výbavu, ktorá bude vyhovovať hernému štýlu. Bojujte v brutálnych bitkách, veďte skupinu nájazdníkov alebo vytvorte strategické spojenectvá a zvíťazte pomocou inteligencie. Každé rozhodnutie, ktoré urobíte, vás môže priviesť k vášmu cieľu.

Vybudujte a vylepšujte osadu

Vaše osídlenie si rozšírite a prispôsobíte verbovaním nových členov klanu aj stavbou a vylepšovaním budov, ako sú kasárne, kováči alebo tetovacie salóny, vďaka čomu získate prístup k lepším zbraniam alebo k možnostiam prispôsobenia. Medzi nájazdmi môžete loviť zver, chytať ryby alebo hrať kocky, prípadne sa zapojiť do tradičných nórskych súťaží.

Zdieľajte nájazdníkov

V hre si vytvoríte a prispôsobíte vašich vikingských nájazdníkov. Môžete ich zdieľať online a získať korisť z nájazdov alebo najať vikingských žoldnierov, ktorí sú vytvorený inými hráčmi, aby posilnili vašu skupinu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma PS4
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Assassin's Creed Valhalla PS4 hra

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Tomnáš

8. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáIng. Peter

27. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaEmil

7. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • rychle dodanie, vyhodna cena
  • ziadna

dalsia zo serie hier, standard kvalitny herny zazitok.


Jozef

4. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Super