Assassin's Creed Valhalla - Xbox One/Series X hra

  • Zľava 33 %

Popis produktu

Hra Assassin's Creed Valhalla vás prenesie do Anglicka v období 9. storočia. Ako Eivor, vikingský bojovník alebo bojovníčka dovediete klan na nové územie. V tomto temnom otvorenom svete budete čeliť brutálnym útokom nepriateľov, útočiť na pevnosti a tiež si tam vybudujete osadu, ktorá vám umožní verbovať nové jednotky, vylepšovať zbrane alebo si prispôsobiť vzhľad vašej hlavnej postavy. Medzi nájazdmi môžete loviť zver, chytať ryby a hrať rôzne hry. Hra určená pre hernú konzolu Microsoft Xbox je dodávaná na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu.

 

Staňte sa legendou

Buďte Eivor, vikingský bojovník alebo bojovníčka a doveďte klan z drsných brehov Nórska do nového domova. Preskúmajte prekrásny a tajomný otvorený svet zasadený do Anglicka z 9. storočia, v ktorom budete čeliť brutálnym nepriateľom, útočiť na pevnosti, budovať nové sídlo klanu a uzatvárať spojenectvá, aby ste získali slávu a miesto vo Valhalle.

Objavte vikingský spôsob boja

Bezohľadný bojový štýl vikingského nájazdníka vám umožní bojovať s mečmi, sekerami a dokonca aj so štítmi. Vyberte si taktiku a likvidujte protivníkov v boji zblízka, prebodnite ich šípmi alebo zavraždite skrytou čepeľou.

Napíšte vlastnú ságu

Pokročilá herná mechanika v Assassin's Creed Valhalla vám ponúka rôzne spôsoby ako sa stať skvelým bojovníkom a vodcom. Ovplyvňujte svet okolo seba a získavajte nové zručnosti a výbavu, ktorá bude vyhovovať hernému štýlu. Bojujte v brutálnych bitkách, veďte skupinu nájazdníkov alebo vytvorte strategické spojenectvá a zvíťazte pomocou inteligencie. Každé rozhodnutie, ktoré urobíte, vás môže priviesť k vášmu cieľu.

Vybudujte a vylepšujte osadu

Vaše osídlenie si rozšírite a prispôsobíte verbovaním nových členov klanu aj stavbou a vylepšovaním budov, ako sú kasárne, kováči alebo tetovacie salóny, vďaka čomu získate prístup k lepším zbraniam alebo k možnostiam prispôsobenia. Medzi nájazdmi môžete loviť zver, chytať ryby alebo hrať kocky, prípadne sa zapojiť do tradičných nórskych súťaží.

Zdieľajte nájazdníkov

V hre si vytvoríte a prispôsobíte vašich vikingských nájazdníkov. Môžete ich zdieľať online a získať korisť z nájazdov alebo najať vikingských žoldnierov, ktorí sú vytvorený inými hráčmi, aby posilnili vašu skupinu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Assassin's Creed Valhalla - Xbox One/Series X hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami