Asus ZenScreen Go MB16AP LCD monitor

Cena:
324,00 €

Pôvodná cena 339,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,48 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kancelársky monitor Asus ZenScreen Go MB16AP je špecifický tým, že je prenosný. Jeho elegantný dizajn dopĺňa sivá farba. Monitor je vybavený stojanom, ktorý umožňuje nastavenie vertikálneho alebo horizontálneho zobrazenia obrazu. Displej s uhlopriečkou 15,6“ je vybavený IPS technológiou, ktorá ponúka široké pozorovacie uhly, jasom 220 cd/m2, kontrastným pomerom 800:1 a vysokým Full HD rozlíšením 1920:1080 pixelov. Na ochranu vášho zraku disponuje monitor technológiami Asus Flicker Free a Ultra-Low Blue Light, ktorá eliminuje vyžarovanie nežiaduceho modrého svetla. Monitor sa na kompatibilné zariadenia pripája pomocou rozhrania USB 3.1 Type-C.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Popis produktu

Inovatívny dizajn

ASUS ZenScreen Go MB16AP s veľmi tenkým 8mm profilom a hmotnosťou len 850g je najľahším 15,6“ monitorom na svete. Je ideálny pre používanie ako sekundárny monitor napríklad pri prezentácii, čo vám pomáha vykonávať prácu ešte viac efektívnejšie. Vďaka jeho kompaktným rozmerom si ho môžete zobrať kdekoľvek. Elegantný dizajn dopĺňa sivá farba. Polohu monitora si nastavíte jednoducho za pomoci štýlového smart obalu, ktorý zároveň chráni monitor pred znehodnotením či rozbitím. Na obale sa taktiež nachádza otvor pre uloženie smart pera.

Automatická orientácia obrazovky

Monitor využíva softvér Displej Widget, vďaka ktorému dokáže rozpoznať svoju orientáciu a automaticky prepnúť monitor medzi horizontálnym a vertikálnym režimom. Horizontálne zobrazenie obrazu, čiže režim na šírku je ideálny pre prezeranie rôznych tabuliek programu Excel alebo prezentácii, zatiaľ čo vertikálne zobrazenie obrazu v režime na výšku ponúka skvelý prehľad o dokumentoch, knihách a podobne.

Krásny, čistý obraz

15,6-palcový lesklý displej je vybavený IPS panelom so širokými pozorovacími uhlami, vďaka ktorým môžete sledovať obraz aj z extrémnych uhlov bez straty kvality obrazu. Zobrazený obsah si tak vychutnáte vo vysokom rozlíšení Full HD 1920x1080 obrazových bodov. Kontrastný pomer 800:1 spolu s jasom v hodnote 220 cd/m2 sa postará o čistý obraz s ohromujúcou reprodukciou farieb.

Technológie určené na ochranu vášho zraku

Monitor je vybavený špičkovými technológiami, ktoré sa starajú o ochranu vášho zraku. Technológia ASUS Ultra-Low Blue Light eliminuje vyžarovanie škodlivého modrého svetla. Pomocou 4 rôznych nastavení filtrov, ktoré sa dajú jednoducho ovládať pomocou jednoduchej klávesovesovej skratke, obmedzí jeho vyžarovanie a tak zamedzí únave a poškodeniu očí. Technológia ASUS Flicker-Free zase zredukuje blikanie obrazovky a tak zvýši pohodlie pri sledovaní. Chráňte si svoj zrak, najviac ako môžete!

Nadčasové riešenie pripojenia

Monitor na pripojenie ku kompatibilným zariadeniam využíva iba jedno USB pripojenie a to USB Type-C, ktoré je zároveň vďaka nainštalovanému driveru kompatibilné aj s konektorom USB Type-A. USB pripojenie využíva nielen na pripojenie k externým zariadeniam ale aj na nabíjanie. Monitor totiž dipsonuje integrovanou 7,800 mAh batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží až 4 hodiny. Podporuje QC3.0 rýchlonabíjanie, ktoré je až dvojnásobne rýchlejšie ako je bežné nabíjanie s adaptérom. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 15,6 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Nastavenie výšky: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 15,6 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 359 mm
Výška: 226 mm
Dĺžka: 8 mm
Hmotnosť: 0,85 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 9 W
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS
Povrch displeja: lesklý
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Natáčanie: Ano
Nastavenie sklonu: Ne
Pivot: Ano

Ostatné

Kód produktu: 90LM0381-B02170

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore