Asus ROG Rapture GT-AX11000


Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Frekvencia: 5 GHz, 2,4 GHz, LAN: 4,


Cena 519,00 €

Zľava 7 % z pôvodnej ceny: 559,00 € Zobraziť nápoveď

10,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Extra výkonný WiFi router Asus ROG Rapture GT-AX11000 zaistí ideálne podmienky pre každý herný brloh. Skonštruovaný je s ohľadom na maximálny výkon, ktorý dopĺňa netradičný dizajn s RGB Aura podsvietením. Podporuje najmodernejší štandard WiFi 6 802.11ax a dosahuje rýchlosť až 11 000 Mb/s. Vo výbave sa ďalej nachádza 2,5G herný port, DFS pásmo, Adaptive QoS, podpora Asus AiMesh a sieťové zabezpečenie AiProtection Pro. O dokonalé pokrytie WiFi signálom sa postará osem externých antén. Portová výbava obsahuje 4 × LAN, 1 × vysokorýchlostný gaming port, WAN port a 2 × USB 3.0.

Silná hardvérová výbava

WiFi router Asus ROG Rapture GT-AX11000 je skvele vybavený pre maximálny výkon, ktorý zaistí stabilnú a rýchlu sieť pre neobmedzené herné zážitky. Vybavený je štvorjadrovým procesorom s frekvenciou 1,8 GHz. Popri klasických LAN portoch disponuje tento model extra rýchlym gaming 2,5G portom, ktorý ponúka 2,5 × rýchlejší prenos dát, než klasický LAN port. WiFi sieť ponúkne aj skvelú stabilitu aj dosah, vďaka ôsmi externým anténam.

Trojúrovňová herná akcelerácia

Počítače ROG sú plne kompatibilné s ROG routerom a umožňujú tak aktivovať softvérovú akceleráciu siete, čím dôjde k zníženiu odozvy. K tomu sa využíva GameFirst V, ktorý dá herným paketom najvyššiu prioritu. Druhým prvkom je Game Boost, ktorý uprednostní herné pakety a poskytne hrám ešte vyššiu úroveň prenosu. Túto funkciu stačí zapnúť jednoduchým kliknutím v hernom centre ROG Gaming Center. Treťou úrovňou je Gamers Private Network™, ktorá vytvorí súkromné ​​a optimalizované pripojenie k herným serverom.

ROG Gaming Center

Je špeciálne užívateľské prostredie, v ktorom možno nastavovať parametre vašej siete podľa aktuálnych potrieb. Možno si tak nastaviť podmienky pre optimálne herné pripojenie, aby vás počas akcie absolútne nič nerušilo ani neobmedzovalo.

Vyhradené pásmo pre hranie

WiFi router Asus ROG Rapture GT-AX11000 disponuje tromi pásmami, ktoré možno mať aktívne naraz. To umožňuje vyhradenie jedného 5Ghz pásma pre hranie. Vďaka tomu vás nebude nijako obmedzovať šírka pásma, o ktorú sa nebudete musieť deliť s ďalšími zariadeniami pripojenými v sieti. Vďaka tomu si aj pri bezdrôtovom pripojení užijete perfektné podmienky pre online bitvy.

VPN Fusion

Ďalšou špecialitou routeru Asus ROG Rapture GT-AX11000 je možnosť mať v jeden čas aktívne bežné pripojenie k internetu a zároveň i VPN pripojení. VPN Fusion zaisťuje maximálny výkon aj pri súčasne aktívne VPN. Už vás nebude nijako limitovať aktívne VPN v sieti, ktorú potrebujú iní užívatelia. Vy si budete môcť aj naďalej užívať vysokorýchlostné pripojenie s minimálnou odozvou.

Štýlové prevedenie s Aura RGB podsvietením

Nadčasový dizajn routeru Asus ROG Rapture GT-AX11000 dopĺňa štýlové Aura RGB podsvietenie, ktoré je možné aktivovať v niekoľkých režimoch. Logo v strede routeru je možné nastaviť, aby neustále svietilo, medzi ďalšími režimami nechýba pulzujúci režim, farebný cyklus, kométa a blesk. Router tak skvele doplní celú vašú ROG hernú výbavu.

Zabezpečenie siete

Samozrejmosťou je tiež prítomnosť zabezpečenia vašej siete. O to sa stará integrovaná ochrana AiProtection Pro, ktorá využíva technológiu Trend Micro™. Tá sa stará o detekciu a prípadné odrušenie útokov z internetu aj v prípade, že máte v sieti pripojené menej zabezpečená zariadení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Frekvencia 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 4

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus ROG Rapture GT-AX11000

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené