Asus RT-AC2400

Cena:
136,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,72 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Dvojpásmový bezdrôtový router Asus RT-AC2400 v čiernej farbe s podporou štandardov Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ponúkne kombinovanú prenosovú rýchlosť až 2400 Mb/s. Disponuje 2-jadrovým procesorom pre vylepšený výkon, technológiami beamforming, MU-MIMO, AiRadar 2.0, AiProtection Pro, IPv4, IPv6, adaptívnym QoS a funkciou Rodičovská kontrola. Router je vybavený rozhraniami 1x WAN, 4x LAN a 1x USB 3.0.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Užite si vysokú rýchlosť

Dvojpásmový bezdrôtový router Asus RT-AC2400 podporuje WiFi 5. generácie, ktorá poskytuje veľmi vysoké prenosové rýchlosti. V pásme 2,4 GHz dosahuje rýchlosť až 600 Mb/s a ​​v pásme 5 GHz 1733 Mb/s. Vďaka vylepšenej šírke pásma vám router umožní ešte rýchlejší streamovanie, prehliadania webu, alebo hranie online hier s nízkou odozvou a stabilným priebehom. Kombináciou oboch pásiem je možné dosiahnuť rýchlosť až 2400 Mb/s. Skvelou funkciou je aj Ai Radar 2.0, ktorá inteligentne posilňuje signál, aby bolo dosiahnuté kvalitného a rýchleho pripojenia každého zariadenia.

Stále stabilný prenos dát

Aby bol prenos dát stále stabilný aj vo väčších sieťach, kde je pripojených viac zariadení, je router vybavený výkoným dvojjadrovým procesorom. Tento procesor eliminuje výpadky, ktoré postihujú bežné routery. Ak je vaša sieť zaťažená množstvom zariadení, tak práve pre vás je vhodný tento model. Vaša domáca sieť bude stabilná a umožní vám plynulý streaming HD videí, hranie online hier s nízkou odozvou a neprerušované sťahovanie dát. Router je tiež vybavený USB-A 3.0 portom, ktorý umožní rýchly prenos dát pre pohodlné zdieľanie.

Technológia MU-MIMO a Asus QoS

Asus RT-AC2400 podporuje aj technológiu MU-MIMO. Táto technológia umožňuje kompatibilným zariadeniam poskytnúť vlastné WiFi pripojenie, čo umožní ich pripojenie bez spomalenia siete. Každý podporovaný klient tak bude pripojený maximálnou rýchlosťou súčasne. Asus QoS je funkcia, ktorá sleduje prenosy dát a umožní vám nastaviť si prioritné prenosy, či už pre streaming videí alebo pre hranie online hier, navyše pre každého klienta zvlášť. Táto funkcia tak eliminuje nechcené oneskorenie pri prioritných činnostiach. Prenos dát je sledovaný na WiFi aj na kábloch.

Rodičovská kontrola

Router Asus RT-AC2400 vám umožní ustrážiť a zabezpečiť surfovanie vašich detí. Je možné si nastaviť dobu surfovanie pre každé zariadenie zvlášť. Samozrejmosťou je možnosť sledovania internetovej aktivity. Svoje deti tak môžete ochrániť pred nebezpečenstvom na sieti a tiež obmedziť dobu využívania telefónu, tabletu alebo počítača na určitý čas a trvanie.

Prehľadné rozhranie

Nastavenie routeru Asus RT-AC2400 je veľmi jednoduché a intuitívne. Užívateľské rozhranie ASUSWRT vám umožní vykonávať všetky potrebné nastavenia, sledovať sieťovú aktivitu, detekovať pripojené zariadenia a mnoho ďalšieho. Prvotné nastavenie prebieha v troch krokoch a je možné ho zvládnuť len za 30 sekúnd.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 3
Šifrovanie: mix WPA/WPA2
Funkcie routra: MIMO, QoS, zdieľanie tlačiarní cez USB, rodičovská kontrola

Konektivita

Počet USB portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
DLNA: Áno
WiFi-Band: Áno
VPN server: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 310 mm
Výška: 185 mm
Dĺžka: 105 mm
Hmotnosť: 1,22 g

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10

Anténa

Zisk antény: 5 dBi

Ďalšie parametre

Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 600 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 1733 Mbps

Ostatné

Kód produktu: 90IG04X0-MO3G10

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore