Asus ZenDrive U9M čierna


  Typ mechaniky: DVD, Zápis dát: Áno, Vyrovnávacia pamäť: 0.75 MB,


  Cena 34,90 €

  0,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Externá DVD mechanika Asus ZenDrive U9M v čiernej farbe predstavuje praktické zariadenie pre pripojenie DVD nosičov do vášho notebooku alebo počítača, ktorý takúto optickú mechaniku neobsahuje. Zaujme vás už na prvý pohľad svojim sofistikovaným dizajnom a štíhlym profilom. Disponuje dvojicou portov USB a to USB Type C a USB Type A. Ultra-rýchly prenos dát vám umožní port USB Type C. Jej rýchlosť zápisu tvorí 8x DVD a aktívnou podporou archívneho ukladania M-DISC. V balení sa nachádzajú aj káble pre pripojenie. Dodávaná so softvérom pre zálohu dát. Kompatibilná s Windows aj Mac zariadeniami.

  Prémiový dizajn

  Externá DVD mechanika Asus U9M je extrémne tenká. Vďaka svojmu jedinečnému jednoduchému dizajnu z prémiových materiálov je stvorená na cestovanie a mobilitu. Ideálne sa hodí ku Asus ZenBook. Sofistikovaný vzhľad je inšpirovaný Zenovou filozofiou so sústredenými kruhmi pre stelesnenie technologickej estetiky. Minimalistická konštrukcia s profilom 13 mm robí dokonalého spoločníka pre tenké a ľahké notebooky.

  Kompatibilita

  Praktický spoločník Asus U9M e vybavený dvojicou rozhraní a to USB type C a type A. Plne podporuje celú radu notebookov vrátane Mac zariadení. Prevratný port USB type C vám umožní ľahké pripojenie kompatibilných zariadení. Môžete takto využiť ultra-rýchly prenos dát medzi zariadeniami.

  Možnosť zálohovania

  Optická mechanika Asus U9M podporuje riešenie pre ukladanie archívnych dát M-DISC, ktorých životnosť je približne 1 000 rokov a viac. Umožní vám uchovať všetky vaše vzácne spomienky po dlhú dobu. Poskytuje kompletné a ľahko použiteľné riešenie pre zálohovanie. Softvér CyberLink Power 2Go a PowerBackup predstavujú jednoduchý program pre zálohu dát podľa vašich požiadaviek. Chránia vaše informácie a minimalizuje riziko straty dát.  

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ mechaniky DVD
  Zápis dát Áno
  Vyrovnávacia pamäť 0.75 MB

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Asus ZenDrive U9M čierna

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené