Asus ZenDrive U9M strieborná


Optická mechanika, Typ mechaniky: DVD, Typ média: DVD-RW, Zápis dát, Rýchlosť zápisu CD: 24 ×, Rýchlosť čítania CD: 24 ×, Rýchlosť čítania DVD: 8 ×, Vyrovnávacia pamäť: 0,75 MB, Podporovaný OS: Windows 10. Viac info


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Externá DVD mechanika Asus ZenDrive U9M v striebornej farbe predstavuje praktické zariadenie pre pripojenie DVD nosičov do vášho notebooku alebo počítača, ktorý takúto optickú mechaniku neobsahuje. Zaujme vás už na prvý pohľad svojim sofistikovaným dizajnom a štíhlym profilom. Disponuje dvojicou portov USB a to USB Type C a USB Type A. Ultra-rýchly prenos dát vám umožní port USB Type C. Jej rýchlosť zápisu tvorí 8x DVD a aktívnou podporou archívneho ukladania M-DISC. V balení sa nachádzajú aj káble pre pripojenie. Dodávaná so softvérom pre zálohu dát. Kompatibilná s Windows aj Mac zariadeniami.

Prémiový dizajn

Externá DVD mechanika Asus U9M je extrémne tenká. Vďaka svojmu jedinečnému jednoduchému dizajnu z prémiových materiálov je stvorená na cestovanie a mobilitu. Ideálne sa hodí ku Asus ZenBook. Sofistikovaný vzhľad je inšpirovaný Zenovou filozofiou so sústredenými kruhmi pre stelesnenie technologickej estetiky. Minimalistická konštrukcia s profilom 13 mm robí dokonalého spoločníka pre tenké a ľahké notebooky.

Kompatibilita

Praktický spoločník Asus U9M e vybavený dvojicou rozhraní a to USB type C a type A. Plne podporuje celú radu notebookov vrátane Mac zariadení. Prevratný port USB type C vám umožní ľahké pripojenie kompatibilných zariadení. Môžete takto využiť ultra-rýchly prenos dát medzi zariadeniami.

Možnosť zálohovania

Optická mechanika Asus U9M podporuje riešenie pre ukladanie archívnych dát M-DISC, ktorých životnosť je približne 1 000 rokov a viac. Umožní vám uchovať všetky vaše vzácne spomienky po dlhú dobu. Poskytuje kompletné a ľahko použiteľné riešenie pre zálohovanie. Softvér CyberLink Power 2Go a PowerBackup predstavujú jednoduchý program pre zálohu dát podľa vašich požiadaviek. Chránia vaše informácie a minimalizuje riziko straty dát.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ mechaniky DVD
Zápis dát Áno
Vyrovnávacia pamäť 0.75 MB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus ZenDrive U9M strieborná

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami