Asus ZenWiFi CT8 1-pack

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
215,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,30 €

POPIS PRODUKTU

Čierny Wi-Fi router Asus ZenWiFi CT8 pracuje v 2,4 GHz aj v 5 GHz pásme. Disponuje telom so špeciálne navrhnutými otvormi, dvojitým pasívnym chladičom, 6 internými anténami a 4-jadrovým procesorom. Je vybavený Gigabit WAN portom, 3 rozhraniami Gigabit LAN a USB 3.1 portom. Podporuje Wi-Fi štandardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac a šifrovanie WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise aj WPA2-Enterprise. Vašu sieť môžete nastaviť pomocou aplikácie Asus Router. K dispozícii budete mať službu Asus AiProtection, ktorá ponúka vstavanú rodičovskú kontrolu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Prepracovaný dizajn

Smerovač má špeciálne navrhnuté otvory, ktoré zlepšujú prúdenie vzduchu a dvojitý pasívny chladič pre maximálny odvod tepla. Vertikálne puzdro s dostatočným priestorom medzi anténami a doskou plošných spojov minimalizuje rušenie Wi-Fi signálu. O rýchle spracovanie požiadaviek sa postará 4-jadrový procesor.

Rýchle a stabilné Wi-Fi pripojenie

Wi-Fi router Asus ZenWiFi CT8 je vybavený jedinečnými technológiami a poskytne vám rýchle, spoľahlivé a bezpečné bezdrôtové Wi-Fi pripojenie vo vnútri aj mimo domu. Vďaka technológii AiMesh môžete pridávať ďalšie kompatibilné smerovače a rozšíriť tak už existujúce pokrytie. 

Jednoduché nastavenie a správa siete

Pomocou aplikácie Asus Router je správa a nastavanie vašej domácej siete jednoduché a intuitívne. Základné nastavenie prebehne len v troch krokoch. 

Bezpečný internet pre všetkých

Službu Asus AiProtection budete mať k dispozícii po celú dobu funkčnosti zariadenia. AiProtection používa na identifikáciu a blokovanie známych škodlivých stránok oficiálnu databázu Trend Micro. Disponuje vstavanou rodičovskou kontrolou, v ktorej vytvoríte konto každému členovi domácnosti a skontrolujete čas strávený na internete. K dispozícii je tiež zakázanie prístupu na internet alebo blokovanie nevhodného obsahu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 6
Šifrovanie: WPA2-PSK, WPA-PSK
Funkcie routra: rodičovská kontrola, QoS, DMZ (demilitarizovaná zóna)

Konektivita

Počet USB portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac
LAN: 3
WAN: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 160 mm
Výška: 161,5 mm
Dĺžka: 75 mm
Hmotnosť: 730 g

Ďalšie parametre

Počet jednotiek v balení: 1
Typ produktu: Router, Acess point

Ostatné

Kód produktu: 90IG04T0-MO3R50

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore