Balančné pomôcky

Zlepšite svoju koordináciu, rovnováhu, ohybnosť, posilnite hlboké svalstvo a naučte sa zdravo sedieť, a to vďaka balančným pomôckam. Možno ich využiť aj pri rehabilitácii a sú skvelým doplnkom k tréningu.

Kategórie produktov

O kategórii

Posilnite hlboký stabilizačný systém

Vďaka týmto nepostrádateľným pomocníkom posilníte hlboký stabilizačný systém, ktorý drží celé telo. Rovnako tak ich využijete aj pri rehabilitáciách.

Balančná doska je ideálna na tréning rovnováhy a koordinácie. Gymnastická lopta vám umožní vykonávať rôzne druhy cvikov a napomôže k správnemu držaniu tela, takže vašu stoličku pri počítači môžete vymeniť práve za túto šikovnú pomôcku. 

TIP: Nahliadnite do ponuky ostatného fitness príslušenstva.

Pri výbere gymnastickej lopty máte na výber z viacerých rozmerov, preto dbajte na to, aby ste si zvolili správnu veľkosť. Vopred si preto naštudujte, ako vybrať tú správnu pre vás. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať aj gymnastickú masážnu loptu, ktorá disponuje nielen hladkým povrchom, ale i masážnymi výstupkami. 

Posilňovacie koliesko a Bosu

Na posilnenie jadra tela a pre efektívnejšie výsledky je výborným prostriedkom aj balančná podložka Bosu, pripomínajúca polovicu lopty. Má široký spôsob využitia, a tak určite obohatí váš každodenný tréning. 

Niektoré modely disponujú aj expandermi. Pri formovaní postavy poslúži aj posilňovacie koliesko, vďaka ktorému zapojíte viacero svalových partií naraz. 

Súčasťou každej športovej aktivity mal byť strečing. Venujte pozornosť aj zásadám strečingu.

TIP: Využite naše akcie a neprehliadnite balančné pomôcky vo výpredaji