Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport modré

Popis produktu

Špičkové bezdrôtové slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport v modrom prevedení sú úplne bez káblov a vodeodolné s certifikáciou IP57, čo z nich robí ideálnych spoločníkov na športovanie v každom počasí. Ponúkajú ergonomický dizajn a kvalitné materiály, ktoré sú pre túto značku typické. Bočné plochy s logom B&O sú dotykové a slúžia na ovládanie hudby či prijímanie hovorov. Funkcia Transparency Mode umožňuje prepustiť časť zvuku z okolia alebo ho obmedziť. Slúchadlá vydržia po nabití prehrávať hudbu až 7 hodín a ďalšie 3,5 nabitia im poskytne kožené nabíjacie puzdro, takže dokopy vydržia hrať 30 hodín (v závislosti od hlasitosti a teploty okolia). Komfortné a bezpečné nosenie zaistia silikónové nástavce dodávané v 4 veľkostiach.

Výkonné Bluetooth športové slúchadlá

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport sú bezdrôtové slúchadlá určené pre šport, odborne vyrobené pre silný hudobný výkon za každého počasia.  Sú vodotesné, ponúkajú bezpečné uchytenie a dlhú výdrž batérie.

Hudba vás dostane 

Nič vás nehne ako hudba. Čím intenzívnejšie prežívate svoje skladby, tým viac sa cítite motivovaní. Tím popredných svetových zvukových technikov spoločnosti Bang & Olufsen pracoval na tom, aby Beoplay E8 Sport poskytoval vysokovýkonný zvuk, ktorý vám pomôže ísť ďalej.

Vyrobené do každého počasia

Výroba vodeodolných bezdrôtových slúchadiel, ktoré sú odolné a ľahké pri zachovaní silného zvuku, predstavuje vyváženie najvyššieho rádu. Dizajnéri a inžinieri spoločnosti Bang & Olufsen dosiahli túto rovnováhu so slúchadlami Beoplay E8 Sport, ktoré vám prinesú výkonný zvuk Bang & Olufsen Signature Sound aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach.

Podpisový zvuk Bang & Olufsen

Posilnite svoje tréningy výkonným a presným zvukom Beoplay E8 Sport, ktorý je odborne vyladený pre šport. Prispôsobte si svoj hudobný zážitok pomocou systému BeoSonic a aktivujte režim priehľadnosti, keď potrebujete počuť svet okolo. Štyri vstavané mikrofóny zaisťujú hviezdnu čistotu, nech už prichádzate kamkoľvek.

30 hodín celkového času hrania

Beoplay E8 Sport poskytuje pre váš tréning špičkový výkon s celodennou výdržou batérie. Jedno nabitie vám poskytne až 7 hodín nepretržitej hudby. A s ďalšími 3,5 nabitiami z kompaktného prenosného puzdra dosahuje celková doba prehrávania až 30 hodín.

Bezpečné a prispôsobiteľné 

Slúchadlá Beoplay E8 Sport vám bezpečne zapadnú do uší, aby ste sa mohli sústrediť na svoj cieľ. Ich odolné, ľahké a ergonomicky tvarované štuple do uší sú dodávané s rôznymi silikónovými koncovkami do uší a mäkkými plutvami, ktoré zaisťujú optimálne prispôsobenie. Keď je čas na čistenie ušných špičiek, jednoducho ich zložte a opláchnite pod tečúcou vodou.

Pohodlie bez kábla

Odolné a kompaktné nabíjacie puzdro Beoplay E8 Sport vám umožní nabíjať na cestách. Ak po tréningu zabudnete vložiť slúchadlá do uší, rýchle 20-minútové nabitie vám poskytne 90 minút prehrávania. Puzdro je tiež vybavené technológiou Qi pre bezproblémové bezdrôtové nabíjanie z voliteľnej nabíjacej podložky.

Vytvorené pre výkon

Hliníková vložka v puzdre Beoplay E8 Sport a odolné silikónové povrchy sa ľahko čistia a manipuluje sa s nimi. Tenký vreckový dizajn umožňuje ľahké prenášanie alebo ukladanie do tašky na telocvik. Eloxovaný kovový prsteň obklopuje laserom vyleptané logo na počesť dizajnérskeho dedičstva spoločnosti Bang & Olufsen.

Vodeodolné a odolné voči potu

Používajte Beoplay E8 Sport za všetkých poveternostných podmienok bez toho, aby ste ohrozili svoj zvukový zážitok. Bezdrôtové slúchadlá Beoplay E8 Sport sú vyrobené z prvotriednych materiálov a sú odolné voči potu s certifikáciou IP57 a sú úplne vodotesné až do jedného metra po dobu 30 minút. A dajú sa ľahko vyčistiť po tréningu.

Bezproblémový bezdrôtový výkon

Zažite vynikajúci zvuk, bezchybné pripojenie a krištáľovú čistotu hovorov s technológiami Bluetooth 5.1 a Qualcomm aptX. A vďaka inovatívnemu dotykovému rozhraniu slúchadiel môžete mať telefón vo vrecku a oči upreté na svoj cieľ.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport modré

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené