Bang & Olufsen Beosound 1 strieborný bezdrôtový reproduktor


Bezdrôtový reproduktor, Smart, Farba strieborná, 2 × reproduktor, Typ reproduktora: 2 - pásmové, RMS výkon: 60 W, Kompatibilný s Google Assistant, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 999,00 €

Zľava 17 % z predchádzajúcej ceny: 1 199,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Výnimočný bezdrôtový reproduktor Bang & Olufsen Beosound 1 v striebornom farebnom prevedení vás na prvý pohľad zaujme svojím futuristickým kónickým telom, ktoré však v sebe ukrýva množstvo unikátnych funkcií. Jeho tvar mu dáva technické predpoklady pre dokonalú priestorovosť zvuku - preto ho môžete postaviť kdekoľvek a nebudete ochudobnení ani o jeden tón. Tie budú plynúť na všetky strany z jedného 1 ½“ meniča s plným rozsahom a jedného 4“ basového reproduktora s celkovým výkonom 60 W. Špecifikom je maximálna všestrannosť využitia (Bluetooth, Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Spotify, Chromecast, Deezer), integrácia služby hlasového ovládania Google Assistant či minimalistické rozhranie s intuitívnymi prvkami určenými na ovládanie. Reproduktor taktiež disponuje vstavanou dobíjateľnou batériou, ktorá sa postará o 12 hodín hudobnej reprodukcie.

Zvuk, ktorý vás obklopí

Futuristický kónický tvar inovatívneho reproduktora Beosound 1 si okamžite získa vašu pozornosť a prebudí záujem. Tento dizajn však nie je len samoúčelným estetickým prvkom, ale tiež technickým predpokladom pre dokonalú priestorovosť zvuku, ktorý sa šíri do všetkých strán okolo tohto zariadenia. Je to funkcionalita, ktorá vám dáva absolútnu slobodu, rovnako ako vysoká prenosnosť tohto kompaktného, len 3,5 kilogramu vážiaceho reproduktora. Postavte ho kamkoľvek a pohybujte sa vôkol neho ľubovoľne bez toho, aby sa váš hudobný zážitok stával chudobnejším.

Hladké telo bez rušivých prvkov

Uzavretá hliníková konštrukcia pôsobí ako z iného sveta a krásne odráža odlesky svetla. Vynikne všade, kde reproduktor umiestnite a zároveň s prostredím dokonale splynie. Dizajn zároveň vylepšuje aj zvukové vlastnosti reproduktora. Kvalita a pevnosť materiálov a absencia akýchkoľvek spojovacích kĺbov či rohov eliminuje nežiaducu disonanciu a rozostrenie zvuku. Ten ostáva krásne čistý a detailný.

Všade tam, kde ho potrebujete

Reproduktor je dostatočne výkonný na to, aby ste ho používali ako hlavný reproduktor vo svojej obývačke, pracovni či spálni. Jeho charakteristickou prednosťou je však predovšetkým maximálna flexibilita, ktorá vám umožní vziať ho so sebou prakticky kamkoľvek. Je vybavený nabíjateľnou zabudovanou batériou, ktorá vás oslobodí od káblov a nutnosti dosahu elektrickej siete. Na jediné nabitie vám tento efektívny reproduktor vydrží až 12 hodín aktívneho používania. 

Pohodlné streamovanie

Reproduktor myslí na maximálnu všestrannosť využitia a môžete si byť istí, že si s ním prídete na svoje, nech už sú vaše užívateľské návyky akékoľvek. Pre streamovanie hudby ponúka tento inteligentný reproduktor hneď niekoľko možností od klasickej Bluetooth technológie cez Apple AirPlay 2 až po zabudovaný Chromecast či Spotify.  

Ovládanie na mieru

Priamo na vrchnej časti reproduktora nájdete minimalistické rozhranie s intuitívnymi prvkami, ktoré stačí poťapkať, otočiť či prejsť prstami pre požadovaný krok. Pre ovládanie však s reproduktorom vôbec nemusíte prísť do kontaktu - stačí si otvoriť aplikáciu Bang & Olufsen vo svojom telefóne. Novinkou je integrácia služby hlasového ovládania Google Assistant. Je možná len vďaka dômyselnej technológii rušenia ozveny. 

Technické vlastnosti

 • Výkon 60 W

 • Frekvenčný rozsah 33 Hz – 24 300 Hz

 • Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n (2.4 GHz & 5 GHz); Bluetooth 4.1

 • Zosilňovače: 1x 40 W trieda D plnorozsahové, 1x 20 W trieda D basy

 • Meniče: 1x 1 ½“ plný rozsah, 1x 4“ bas

 • Dobíjateľná Li-ion batéria s výdržou až 12 hodín (stredné pásmo hlasitosti)

 • Možnosti streamovania: Apple AirPlay 2, Google Cast, Bluetooth Audio Streaming, DLNA – DMR, Spotify Connect, Beolink Multiroom, Chromecast

 • Integrované hudobné služby: Spotify, Deezer, TuneIn Internet Radio

 • Stereo párovanie: spárujte dva Beosound 1 s Google Assistant a vychutnajte si stereofónny posluchový zážitok (nastavte stereofónne párovanie cez Google Home)

 • Pokročilé zvukové funkcie: technológia akustického objektívu, tepelná ochrana, nastavenia akustického umiestnenia, adaptívna basová linearizácia

 • Prispôsobiteľný zvukový ekvalizér – predvoľby sú k dispozícii a dajú sa plne prispôsobiť pomocou aplikácie Bang & Olufsen

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 35-24300 Hz
Airplay Áno
RMS výkon 60 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmové
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bang & Olufsen Beosound 1 strieborný bezdrôtový reproduktor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami