Bang & Olufsen Beosound 2 bronzový

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Frekvenčný rozsah (Hz): 35-23400 Hz, Airplay: Áno, RMS výkon: 102 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 3 - pásmový, Počet reproduktorov: 4,

Farba


Cena 2 000,00 €

40,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Výnimočný bezdrôtový reproduktor Bang & Olufsen Beosound 2 v bronzovom farebnom prevedení vás na prvý pohľad zaujme svojím futuristickým kónickým telom, ktoré však v sebe ukrýva množstvo unikátnych funkcií. Jeho tvar mu dáva technické predpoklady pre dokonalú priestorovosť zvuku - preto ho môžete postaviť kdekoľvek a nebudete ochudobnení ani o jeden tón. Tie budú plynúť na všetky strany z jedného ¾“ výškového tweeteru, dvojice 2“ stredových reproduktorov a jedného 5 ¼“ basového meniča s celkovým výkonom 102 W. Špecifikom je funkcionalita Beolink Multiroom (možno prepojiť so 7 zariadeniami po celej vašej domácnosti), všestrannosť streamovania (Bluetooth, Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Spotify, Chromecast), integrácia služby hlasového ovládania Google Assistant či minimalistické rozhranie s intuitívnymi prvkami a špeciálnymi senzormi.

Funkčná estetika v najlepšej podobe

Beosound 2 sa po vizuálnej stránke zrodil v imaginácii popredného dánskeho dizajnéra Torstena Valeura, ktorý patrí k návrhárom značky Bang & Olufsen. Aj v tomto prípade sa tvorca zameral najmä na všestranné využitie reproduktora, ktoré musí dokonale odrážať a umocňovať symbióza jeho vnútorných a vonkajších kvalít. Kompaktné telo tvorí hliník - materiál, ktorý sa znovuobjavuje a pozdvihuje. V tejto hladkej a elegantnej podobe pôsobí mimoriadne esteticky a nadčasovo, ale umožňuje tiež reprodukovanému zvuku dosahovať podmanivú čistotu a presnosť, ktorú nenarúša žiadne skreslenie a disonancia. 

Použiteľný naprieč celou domácnosťou

Kde počúvate hudbu najradšej - pri vašej rannej káve v kuchyni, alebo skôr pri večernom pohári vína v obývačke? Tento reproduktor je pripravený byť všade tam, kde ho chcete. Jeho kompaktné rozmery a univerzálny dizajn mu umožnia zapadnúť do každého prostredia - vyniknúť, alebo sa stať aj celkom neviditeľným, ak to tak budete chcieť. Pomocou funkcionality Beolink Multiroom môžete navyše Beosound 2 prepojiť až so 7 ďalšími zariadeniami po celej vašej domácnosti a vytvoriť tak unikátny zvukový systém, ktorý vás sprevádza na každom kroku bez nutnosti čokoľvek prestavovať či zapínať.

Reproduktor, ktorý vás vníma

Reproduktor budete môcť ovládať pomocou intuitívnych prvkov na jeho minimalistickom náhlavnom paneli, ktorý vďaka špeciálnym senzorom rozpoznáva, z ktorej strany k reproduktoru pristupujete. Nikdy vás vďaka tomu nenechá posunúť skladbu vpred či vzad “nesprávnym” smerom. K dispozícii navyše máte aj štvoricu nastaviteľných tlačidiel pre vaše najobľúbenejšie pokyny - spustenie obľúbeného rádia či playlistu ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

Integrovaná služba hlasového asistenta 

Naplno využiť môžete aj integrovanú službu hlasového ovládania cez Google Assistant. Technológia odrušenia pomáha mikrofónom ukrytým v hlave reproduktora rozoznať vaše pokyny od samotného reprodukovaného zvuku, a tak vám poskytuje spoľahlivosť pri každom použití.

Pripravený na vaše preferencie

Prémiový reproduktor je pripravený prispôsobiť sa vašim návykom a umožňuje vám streamovať hudbu cez pestrú paletu služieb vrátane Apple AirPlay 2, Chromecast či cez klasický Bluetooth. Samozrejmosťou je spárovanie s vašim mobilným telefónom, ktoré vám umožní prijímať hovory bez nutnosti prerušiť vašu hudbu. 

Kľúčové vlastnosti

 • Výkon 102 W

 • Frekvenčný rozsah: 33 Hz – 24 300 Hz

 • Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n (2.4 GHz & 5 GHz), Bluetooth 4.1

 • Zosilňovače: 1x 40 W trieda D výšky, 2x 11 W stredy, 2x 20 W trieda D basy

 • Meniče: 1x ¾“ výšky, 2x 2“ stredy, 1x 5 ¼“

 • Možnosti streamovania: Apple AirPlay 2, Google Cast, Bluetooth Audio Streaming, DLNA – DMR, Spotify Connect, Beolink Multiroom, Chromecast

 • Integrované hudobné služby: Spotify, Deezer, TuneIn Internet Radio

 • Stereo párovanie: spárujte dva Beosound 2 s Google Assistant a vychutnajte si stereofónny posluchový zážitok (nastavte stereofónne párovanie cez Google Home)

 • Pokročilé zvukové funkcie: technológia akustického objektívu, tepelná ochrana, nastavenia akustického umiestnenia, adaptívna basová linearizácia

 • Prispôsobiteľný zvukový ekvalizér – predvoľby sú k dispozícii a dajú sa plne prispôsobiť pomocou aplikácie Bang & Olufsen

 • Vstupy a výstupy: 1x sieťové pripojenie, 1x Ethernet 10/100 Mbit/s, 1x 3,5 mm mini jack line-in

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 35-23400 Hz
Airplay Áno
RMS výkon 102 W
NFC Nie
Typ reproduktora 3 - pásmový
Počet reproduktorov 4

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bang & Olufsen Beosound 2 bronzový

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené