Battlefield 2042 - Xbox One/Series X hra

Popis produktu

Akčná FPS hra Battlefield 2042 je na platformu Xbox One/Series X. Opäť sa môžete tešiť na neustálu akciu, napätie, prestrelky a jedinečné grafické spracovanie plné detailov, ktoré vás ešte viac vtiahnu do deja. Svet vojny sa v tejto edícii úplne zmenil. Príčinou sú poškodené, dokonca až zničené klimatické podmienky, ktoré vám nie raz spôsobia problémy. Okrem boja, ktorý sa odohráva medzi Spojenými štátmi a Ruskom, je tu nezávislá skupina vojnových veteránov, ktorí sa nazývajú Task Force. Rok 2042 prinesie okrem zmeneného prostredia aj vylepšený arzenál. Hra má anglickú lokalizáciu. Na hranie online je potrebné predplatné služby Xbox Live Gold.

 

Globálne nepokoje

Akčná FPS hra Battlefield zasadená do roku 2042 mení a posúva herné zážitky na novú úroveň. Hlavnou a prvoradou zmenou herného sveta bude vplyv klimatických zmien. Dôsledkom toho sú neustále boje o prírodné zdroje, ktoré sa odohrávajú medzi Spojenými štátmi a Ruskom. 

Rozsiahly herný svet s novými možnosťami

Celý dej hry sa bude odohrávať na 7 mapách, ktoré sú rozložené na viaceré bojové zóny. Omnoho väčší priestor pre hráčov, nové možnosti využitia bojovej techniky, dlhšie trate pre bojové tanky, viac vzdušného priestoru pre stíhačky a nečakané klimatické podmienky - piesočné búrky, tornáda, búrky s hromobitím a iné. 

Výber špecializácie a vlastností

Hra vám ponúkne vybrať si vlastný tím, rovnako aj zvoliť si hlavnú špecializáciu postavy a postupne vylepšovať jej vlastnosti a skúsenosti.

Hrajte spoločne vo veľkom počte

Svet Battlefield teraz prináša možnosť zapojiť do hry až 128 hráčov súčasne. Pre hráčov to znamená veľkolepú akciu, dychberúce momenty a jedinečné herné zážitky, ktoré prežijete či už so svojimi priateľmi, alebo inými spoluhráčmi. Tento počet je limitovaný len pre PC, konzolu Xbox Series X a PlayStation 5. Pre platformu PlayStation 4 a Xbox One je počet hráčov obmedzený na 64. No aj napriek tomu to znamená bohatú akciu.

Vybavenie na vyššej úrovni

Okrem tradičných zbraní ako sú pištole, samopale, pušky či granáty, ktoré budete mať so sebou, vás na bojisku bude sprevádzať bojová technika. Toto všetko bude tvoriť dokonalý vojenský celok. Avšak, budúcnosť Battlefield v roku 2042 prináša do hry Rangera, robotického psa, oblek s krídlami na vzdušný presun, lezecké vybavenie, prieskumný dron, či dokonca injekčnú pištoľ na oživenie členov vášho tímu a ďalšie iné vylepšenia.

Nový herný obsah počas sezón

V hre Battlefield 2042 budete postupovať podľa systému sezón, ktoré sa budú do hry priebežne aktualizovať a spolu s nimi prinesú nový herný obsah - lokácie, bojovú techniku a zbrane, špeciálnych vojakov. Pokiaľ patríte medzi náročnejších hráčov, môžete si zakúpiť Year 1 Pass a zabezpečiť si 4 nových špecialistov, 4 Battle Passy a 3 veľkolepé sady skinov - Blistered Earth, Tempest a Cold Blood.

Minimálne požiadavky

  • Procesor: AMD FX-8350 alebo Intel Core i5-6600K
  • Grafika: AMD HD 7850 alebo NVIDIA GTX 660
  • RAM: 8GB
  • Operačný systém: Windows 7 (x64)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Vekové obmedzenie 16+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Battlefield 2042 - Xbox One/Series X hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené