Beko WTE9744N

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor alebo kompresor po registrácii

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 2 predajniach

Cena:
529,00 €

Pôvodná cena 559,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka Beko WTE9744N s technológiou Aquatech pre rýchle a šetrné pranie. Kapacita bubna dosahuje 9 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ponúka 16 pracích programov a mnoho funkcií vrátane odloženého štartu až o 24 hodín. ProSmart invertorový motor zabezpečí tichú prevádzku práčky Beko WTE9744N s hlučnosťou pri odstreďovaní 72 dB. Bočné steny S-shape zabezpečujú zvýšenú stabilitu spotrebiča. Bubon práčky má vnútorné osvetlenie pre dokonalý prehľad pri manipulácii s textíliami. Samotný povrch bubna AquaWave má špeciálne vzorkovanie, ktoré zabezpečí jemnú starostlivosť pre bielizeň. K dispozícii je aj možnosť AddGarmet - pre doplnenie zabudnutého oblečenia do bubna po začatí cyklu. Jedinečná technológia SteamCure využitím pary zabezpečí aby oblečenie bolo čistejšie a menej pokrčené.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 5 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: A

Zvážte aj tento produkt

AEG ProSteam L7FEC41SC AEG ProSteam L7FEC41SC

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (1)

Spredu plnená práčka AEG L7FEC41SC ponúka kapacitu 10 kg bielizne. Pri žmýkaní si môžete zvoliť až 1400 otáčok takže textílie budú dôkladne vyžmýkané. Uľahčí vám pranie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Spotreba vody na jeden cyklus je 52 l čo prináša úsporu finančných prostriedkov a šetrný prístup k životnému prostrediu.

Základné parametre

 • Kapacita bubna: 10 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
 • Počet programov: 10

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický spotrebič s veľkou kapacitou bubna

Práčka Beko WTE9744N s predným plnením v bielej farbe s LCD displejom má bočné steny tvaru S-shape, a to pre zvýšenie jej stability. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 9 kg čo nepochybne ocenia väčšie rodiny. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 16 pracími programami si určite vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Hľučnosť počas odstreďovania 72 dB. K dispozícii máte aj možnosť odloženého štartu 0 - 24 hod. Naviac vnútorné osvetlenie bubna tejto práčky vám uľahčí prácu pri manipulácii s bielizňou. Už sa nemusíte obávať, že v práčke zostane zabudnutá ponožka alebo menšie kusy bielizne. Bubon so špeciálnym vzorom AquaWave sa postará sa o šetrné, ale dôkladné vypranie, aby boli vaše obľúbené kúsky čisté a stále ako nové.

16 pracích programov

Užitočný program Drum Cleaning pre jednoduché čistenie bubna je potrebené spustiť bez bielizne. Odporúča sa použitie špeciálneho prostriedku pre čistenie bubna. Opakovať čistenie bubna sa odporúča cca. každé 2 mesiace. Spotrebič s DetergentPremix prací prostriedok najprv rozmieša vo vode a až potom ho distribuje k bielizni. Vďaka tomu bude vaše oblečenie, ktoré vyberiete z práčky vypraté bez zbytočných zvyškov pracieho prostriedku alebo aviváže. Auto Program oceníte najmä ak periete často bavlnu, syntetiku alebo zmiešané oblečenie. Tento program zisťuje typ a množstvo vloženej bielizne a následne automaticky nastaví spotrebu vody a čas trvania programu.

 • pracie programy: Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Mini/Mini14, Zmavé/Jeans, Vlna - certifikovaný Silver Woolmark/Ručné pranie, Jemné, Odstreďovanie + vypúšťanie, Plákanie, Perina/Perové oblečenie, Outdoor/Šport, Košele, Odstraňovanie škvŕn Stain Removal + možnosť nastavenia úrovne znečistenia bielizne, Hygiene+, CoolClean, AutoProgram
 • Funkcie: predpierka, extra plákanie, para, čistenie bubna, detská poistka, ochrana proti pokrčeniu s parou

Prednosti programov

 • Extra šetrný program pre vlnené oblečenie : Máte obľúbený sveter a bojíte sa ho dať do práčky, v tom prípade určite využijete certifikovaný program WoolMark, ktorý sa o vaše drahocenné oblečenie postará s maximálnou starostlivosťou.
 • Program Hygiene+:Tento program využijú a ocenia najmä alergici a domácnosti, ktoré perú často detské oblečenie. Je ideálny aj pre spodnú bielizeň a postelné prádlo alebo plachty. Ide o antialergické a hygienické pranie pri vysokej teplote s intenzívnym a dlhým pracím cyklom a dodatočným plákaním pre vysokú hygienu.
 • Páperové oblečenie: Vďaka tomuto programu vyperiete pohodlne kabáty, vesty, buddy a inú bielizeň, ktorá obsahuje perie. Špeciálne pohyby pri praní zabezpečia aby sa voda dostala aj do medzier medzi perím.

Odstraňovanie škvŕn

Odstraňovanie škvŕn z bielizne nepatrí medzi zábavné aktivity. Vďaka StainExpert v spojení s ProSmart invertorovým motorom sa bez problémov zbavíte až 24 druhov rôznych škvŕn. Kombináciou rôznych teplôt, kontrolovaného otáčania bubna či optimalizácie času prania a namáčania dosiahnete dokonalé výsledky pri odstraňovaní aj tých najodolnejších škvŕn.

Ochrana proti pokrčeniu

Často sa stáva, že bielieň nestihnete vybrať ihneď po jej vypraní a následne zostane pokrčená a zatuchnutá. Funkciu pre ochranu proti pokrčeniu je možné zvoliť ako dodatočnú k praciemu cyklu. Po jej zvolení sa bubon práčky otáča až po dobu 8 hodín, pre zamedzenie pokrčenia bielizne na konci programu. Kedykoľvek je možné počas jej trvania ju prerušiť a bielizeň vybrať.

Rýchle a šetrné pranie

Technológia AquaTech využíva počas pracieho cyklu namiesto intenzívnych pohybov bubna silu vody. Zariadi tak rýchlejší prací cyklus, ktorý je zároveň šetrnejší k vašej bielizni a to za skvelej kvality prania. Zmes vody a pracieho prostriedku je rozstrekovaná zhora bubna, keď bubon nie je práve v pohybe. Tento moment je optimalizovaný pre každý jeden program. Postrekovací systém AquaTech sa aktivuje zhruba medzi 25. - 60. minútou pracieho cyklu, záleží od množstva bielizne a teploty prania. V niektorých programoch je tento systém aktivovaný už na začiatku cyklu v 3.-10. minúte.

Vyperie bez fľakov a potreby žehlenia

Jedinečná technológia spoločnosti Beko SteamCure zabezpečí aby bolo vaše oblečenie nielen čistejšie ale aj menej pokrčené. Využíva paru, ktorá počas prania uvoľní nečistoty a pri odstreďovaní zabráni pokrčeniu. Navyše ako bonus udrží spotrebič stále čistý.

Pohodlne pridajte bielizeň

Oteraz si už nemusíte robiť starosti ak zabudnete do práčky vložiť ponožku, alebo iné kúsky. Možnosť pridania bielizne AddXtra u vybraných programov umožňuje rýchlo a bez zdĺhavého čakania pridať zabudnuté kusy oblečenia do bubna práčky.

Inteligentné senzory šetria energiu

Práčka je pre čo najvyšiu úsporu vybavená intelitentnými senzormi OptiSense. Senzory prispôsobujú pri každom praní množstvo vody a spotrebu energie presne na mieru podľa toho čo vaša bielizeň potrebuje. Zaručí tak vysokú kvalitu prania a nízku spotrebu energie.

Invertorový motor ProSmart

Vďaka ProSmart invertorovému motoru v práčke sa prispôsobuje otáčanie bubnu vašemu oblečeniu. Elektromagnetický spôsob fungovania motoru šetrí energiu a zaručí nízku hladinu hluku s dlhodobou životnosťou spotrebiča. Výsledok prania je tak vždy dokonalý a šetrný nielen pre vašu peňaženku ale aj k vašemu oblečeniu. Užívajte si voľné chvíle, pokým sa vaša práčka postará o zvyšok a to ticho a účinne s 10 ročnou zárukou na motor.

Pripojené súbory

Beko WTE9744N návod [*.pdf, 8.9 MB] IL_SK_2053727 [*.pdf, 398.05 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Počet programov: 16
iTrieda energetickej účinnosti 2021: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84 cm
Hĺbka: 64 cm
Hmotnosť: 77 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 52 dB
Hluk pri odstreďovaní: 72 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 209 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 37 L
Celková spotreba: 0,472 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 109 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10999 L
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 49 kWh
iTrieda energetickej účinnosti 2021: A

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 7163345300

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore