BenQ EH600


Wi-Fi: Áno, Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie: 1920x1080, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 10000:1, Životnosť lampy: 15000 hod. Viac info


Cena 1 019,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný DLP projektor BenQ EH600 v bielom prevedení ponúka krásny obraz v živých farbách s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 px, jasom 3500 ANSI lúmenov a kontrastným pomerom 10000:1. Je vhodný pre kancelárie alebo konferenčné miestnosti vďaka možnosti flexibilnej projekcie v rozmedzí 60“ - 180“. Projektor je postavený na systéme Android 6.0 s prístupom k aplikáciám, technológii Wi-Fi a Bluetooth a prináša možnosť ľahkého bezdrôtového prenosu priamo z mobilu, tabletu či notebooku. Zariadenie disponuje životnosťou lampy 5000 hodín, hlučnosťou do 33 dB a širokú konektivitu zabezpečí rozhranie HDMI, VGA, USB A (reader) či USB B (servis).

Plynulé porady s podnikovými aplikáciami

Inteligentný a používateľsky prívetivý projektor BenQ podporuje množstvo praktických podnikových aplikácii, ktoré vám zjednoduchšia priebeh vašich porád. S aplikáciou Blizz môžete začať videokonferenciu, kedykoľvek budete chcieť. Aplikácia TeamViewer vám umožňuje získať vzdialený prístup k inému počítaču s cieľom prezerania súborov alebo riešenia problémov. A prostredníctvom kancelárskeho balíka WPS Office je možné vytvárať dokumenty v spolupráci s členmi vášho tímu alebo pomocou prehľadávača FireFox môžete vyhľadávať inšpiratívne nápady.

Prevezmite kontrolu 

BenQ Smart Control rýchlo premení váš smartfón na inteligentné diaľkové ovládanie, ktoré vám umožní viesť bezproblémové stretnutie a dokončiť úlohy na mieste. Videokonferenciu môžete kedykoľvek spustiť a spojiť sa jediným kliknutím. (* Vyžaduje sa webová kamera a mikrofón.)

Podpora USB

Port USB Typ-A, ktorý podporuje širokú škálu formátov súborov (vrátane súborov JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel, PowerPoint a ďalších), vám umožňuje jednoducho zobraziť prezentáciu alebo dokumenty priamo na obrazovku bez potreby PC.

Bezdrôtová projekcia

Prostredníctvom vášho smartfónu, tabletu či notebooku rýchlo premietnete obsah z vášho zariadenia na premietaciu plochu. Vyhnete sa tak rušivým a nevzhľadným káblom a uľahčíte si tým okamžitú a pohodlnú spoluprácu, čím zefektívnite tímovú prácu a produktivitu stretnutí.

Maximalizujte efektivitu svojho tímu

 • Funkcia bezdrôtovej projekcie - umožňuje bezproblémovú spoluprácu pri stimulácii inovácií.

 • Podpora USB - Zostaňte obratní a profesionálni so všetkými veľkými súbormi uloženými na kompaktnom disku USB Flash.

 • Obchodné aplikácie na splnenie vašich úloh na stretnutí - Zvýšte efektivitu stretnutí okamžitým dokončením úloh.

 • Začnite stretnutia bez zbytočného čakania - Rýchle a ľahké nastavenie na začatie schôdzky.

Zrealizujte nápady okamžite s krištáľovo čistou kvalitou obrazu

 • All Glass Lens Array - Vysoko kvalitné sklenené šošovky minimalizujú chromatickú aberáciu a zabezpečujú tak dlhodobú kvalitu obrazu vo vynikajúcej čistote.

 • Jedinečný režim Infographic - Skvelé zobrazenie podrobností o texte a grafike vďaka vysokému jasu a lepšej gradácii farieb.

 • Projekcia DLP pre nulové farebné kazy - Projektory BenQ DLP udržiavajú živé a ostré obrázky tým, že eliminujú rozklad farieb a zachovávajú absolútnu kvalitu obrazu aj v nasledujúcich rokoch.

 • Vysoký jas a rozlíšenie XGA - S vysokým jasom 3600 lm a natívnym rozlíšením XGA projektor ponúka jemné detaily a ultra ostrú čitateľnosť.

Začnite stretnutie v okamihu, keď je na to pripravené

 • Nastaviteľné nožičky - Dve nastavovacie nožičky vrátane zasúvateľnej nastavovacej nožičky výrazne zvyšujú flexibilitu pri nastavovaní projektora.

 • Korekcia vertikálneho lichobežníkového skreslenia - Funkcia korekcie vertikálneho lichobežníkového skreslenia upravuje obraz s cieľom dosiahnúť presný obdĺžníkový tvar. Funkcia korekcie uľahčuje premietanie dokonale zarovnaného obrazu z rôznych miest.

 • Korekcia farby steny - Koriguje farbu premietaného obrazu, keď premietaný povrch nie je biely, aby sa zabránilo možnému farebnému rozdielu medzi zdrojom a premietaným obrázkom.

 • Flexibilné veľkosti premietania - Projektor ponúka flexibilnú projekciu s veľkosťou od 60 do 180 palcov, vďka čomu je ideálny pre kancelárie alebo konferenčné miestnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 10000:1
Životnosť lampy 15000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií BenQ EH600

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené