BenQ EW600

Cena:
817,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 16,34 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný projektor BenQ EW600 v bielom prevedení ponúka krásny obraz v živých farbách s WXGA rozlíšením 1280 x 800 px, jasom 3600 ANSI lúmenov a kontrastným pomerom 20000:1. Je vhodný pre kancelárie alebo konferenčné miestnosti vďaka možnosti flexibilnej projekcie v rozmedzí 60“ - 180“. Projektor je postavený na operačnom systéme Android 6.0 s prístupom k aplikáciám a prostredníctvom technológii Wi-Fi a Bluetooth prináša možnosť ľahkého bezdrôtového prenosu priamo z mobilu, tabletu či notebooku. O skvelý zvuk sa postará zabudovaný reproduktor s výkonom 2 W a širokú konektivitu zabezpečia 2 porty USB Typ-A, Mini USB Typ-B či HDMI 2.0.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Výkonný DLP projektor BenQ EH600 v bielom prevedení ponúka krásny obraz v živých farbách s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 px, jasom 3500 ANSI lúmenov a kontrastným pomerom 10000:1. Je vhodný pre kancelárie alebo konferenčné miestnosti vďaka možnosti flexibilnej projekcie v rozmedzí 60“ - 180“. Projektor je postavený na operačnom systéme Android 6.0 s prístupom k aplikáciám a prostredníctvom technológii Wi-Fi a Bluetooth prináša možnosť ľahkého bezdrôtového prenosu priamo z mobilu, tabletu či notebooku. Zariadenie disponuje životnosťou lampy 5000 hodín, hlučnosťou do 33 dB a širokú konektivitu zabezpečí rozhranie HDMI, VGA, USB A (reader) či USB B (servis).

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • Počet HDMI portov: 1
 • Rozlíšenie: 1920x1080

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Plynulé porady s podnikovými aplikáciami

Inteligentný a používateľsky prívetivý projektor BenQ podporuje množstvo praktických podnikových aplikácii, ktoré vám zjednoduchšia priebeh vašich porád. S aplikáciou Blizz môžete začať videokonferenciu, kedykoľvek budete chcieť. Aplikácia TeamViewer vám umožňuje získať vzdialený prístup k inému počítaču s cieľom prezerania súborov alebo riešenia problémov. A prostredníctvom kancelárskeho balíka WPS Office je možné vytvárať dokumenty v spolupráci s členmi vášho tímu alebo pomocou prehľadávača FireFox môžete vyhľadávať inšpiratívne nápady.

Prevezmite kontrolu 

BenQ Smart Control rýchlo premení váš smartfón na inteligentné diaľkové ovládanie, ktoré vám umožní viesť bezproblémové stretnutie a dokončiť úlohy na mieste. Videokonferenciu môžete kedykoľvek spustiť a spojiť sa jediným kliknutím. (* Vyžaduje sa webová kamera a mikrofón.)

Podpora USB

Port USB Typ-A, ktorý podporuje širokú škálu formátov súborov (vrátane súborov JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel, PowerPoint a ďalších), vám umožňuje jednoducho zobraziť prezentáciu alebo dokumenty priamo na obrazovku bez potreby PC.

Bezdrôtová projekcia

Prostredníctvom vášho smartfónu, tabletu či notebooku rýchlo premietnete obsah z vášho zariadenia na premietaciu plochu. Vyhnete sa tak rušivým a nevzhľadným káblom a uľahčíte si tým okamžitú a pohodlnú spoluprácu, čím zefektívnite tímovú prácu a produktivitu stretnutí.

Maximalizujte efektivitu svojho tímu

 • Funkcia bezdrôtovej projekcie - umožňuje bezproblémovú spoluprácu pri stimulácii inovácií.

 • Podpora USB - Zostaňte obratní a profesionálni so všetkými veľkými súbormi uloženými na kompaktnom disku USB Flash.

 • Obchodné aplikácie na splnenie vašich úloh na stretnutí - Zvýšte efektivitu stretnutí okamžitým dokončením úloh.

 • Začnite stretnutia bez zbytočného čakania - Rýchle a ľahké nastavenie na začatie schôdzky.

Zrealizujte nápady okamžite s krištáľovo čistou kvalitou obrazu

 • All Glass Lens Array - Vysoko kvalitné sklenené šošovky minimalizujú chromatickú aberáciu a zabezpečujú tak dlhodobú kvalitu obrazu vo vynikajúcej čistote.

 • Jedinečný režim Infographic - Skvelé zobrazenie podrobností o texte a grafike vďaka vysokému jasu a lepšej gradácii farieb.

 • Projekcia DLP pre nulové farebné kazy - Projektory BenQ DLP udržiavajú živé a ostré obrázky tým, že eliminujú rozklad farieb a zachovávajú absolútnu kvalitu obrazu aj v nasledujúcich rokoch.

 • Vysoký jas a rozlíšenie XGA - S vysokým jasom 3600 lm a natívnym rozlíšením XGA projektor ponúka jemné detaily a ultra ostrú čitateľnosť.

Začnite stretnutie v okamihu, keď je na to pripravené

 • Nastaviteľné nožičky - Dve nastavovacie nožičky vrátane zasúvateľnej nastavovacej nožičky výrazne zvyšujú flexibilitu pri nastavovaní projektora.

 • Korekcia vertikálneho lichobežníkového skreslenia - Funkcia korekcie vertikálneho lichobežníkového skreslenia upravuje obraz s cieľom dosiahnúť presný obdĺžníkový tvar. Funkcia korekcie uľahčuje premietanie dokonale zarovnaného obrazu z rôznych miest.

 • Korekcia farby steny - Koriguje farbu premietaného obrazu, keď premietaný povrch nie je biely, aby sa zabránilo možnému farebnému rozdielu medzi zdrojom a premietaným obrázkom.

 • Flexibilné veľkosti premietania - Projektor ponúka flexibilnú projekciu s veľkosťou od 60 do 180 palcov, vďka čomu je ideálny pre kancelárie alebo konferenčné miestnosti.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie: 1280x800
Typ technológie: DLP
Kontrastný pomer: 20000:1
Životnosť lampy: 15000 hod.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Benq
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iPočet VGA portov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 296 mm
Výška: 120 mm
Hmotnosť: 2500 g
Hĺbka: 232 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: DO, nap.kábel, VGA kábel

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: WXGA
iRozlíšenie: 1280x800

Projektor

Typ technológie: DLP
Svietivosť projektoru: 3600 lumen
Kontrastný pomer: 20000:1
Životnosť lampy: 15000 hod.

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 33 dB

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

i3D kompatibilita: Áno

Ďalšie parametre

Min. uhlopriečka: 60 "
Max. uhlopriečka: 180 "

Ostatné

Kód produktu: 9H.JLT77.13E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore