BenQ LH720

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Projektor, DLP Technológia, Osvetlenie: laserové, 1920x1080 px, 4000, 100000:1, Životnosť lampy: 20000 h, Smart: Nie, 3D kompatibilita: Áno, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Vstavané reproduktory: Áno, VGA 2 ×, DVI 0 ×, HDMI 2 ×, Kompozitný video vstup 1 ×, Bluetooth: Nie, Wi-Fi: Nie, biela. Viac info


Cena 2 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 47,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkový laserový DLP projektor BenQ LH720 v bielom prevedení sa vďaka svojim inovatívnym funkciám stane neoceniteľným prínosom počas podnikových stretnutí aj v presvetlených konferenčných miestnostiach. Zariadenie zvládne premietať obraz v rozmedzí 30“ až 300“ a vďaka prítomnosti revolučnej technológie s BlueCore laserovým zdrojom svetla či exkluzívneho režimu infografiky (vhodný na detailné zobrazenie textu a grafiky) bude premietaný obsah ľahko čitateľný. Je vybavený systémom duálnych farebných koliesok (reprodukuje RGBY farby), vysoko kvalitným hermeticky uzavretým DLP čipom, bezúdržbovým dizajnom s dlhou životnosťou (20 000 hodín), technológiou LumiExpert či 1,5-násobným zoomom. Disponuje svetelným výstupom 4000 ANSI lúmenov, rozlíšením Full HD (1920 x 1080), vstavaným reproduktorom s výkonom 10 W či kontrastným pomerom 100 000:1.

Revolučná laserová technológia BlueCore

Projektor ponúka prepracovanú projekčnú technológiu s BlueCore laserovým zdrojom svetla, systém duálnych farebných koliesok reprodukujúci RGBY farby a vysoko kvalitný hermeticky uzavretý DLP čip chránený pred degradáciou spôsobenou pôsobením vonkajších vplyvov. 

  • Vynikajúci jas – Presne kalibrovaný laserový zdroj so zarovnanými laserovými diódami s vysokým výkonom až 4000 lúmenov. 

  • Vynikajúci výkon – Duálne synchronizované farebné kolieska využívajú prídavný žltý segment RGBY spektra s maximálne presnými farbami. 

  • Vynikajúca odolnosť – DLP čip projektora je hermeticky uzavretý aby odolal prachu a teplu.

Vynikajúca kvalita obrazu

Výkonná laserová projekcia BlueCore modelu LH720 využíva systém dvojitých farebných kolies a produkuje bezkonkurenčný farebný výkon, ktorý dosahuje 90% pokrytie farieb Rec.709. Zvyšovaním farebných pomerov a čistoty farieb RGBY LH720 dramaticky zvyšuje sýtosť farieb a zaisťuje tak vynikajúcu kvalitu prezentácie.

Pokročilý režim infografiky pre najvyššiu kvalitu prezentácie

Režim infografiky BenQ dokonale zapadá do súčasného firemného trendu zvládania prezentácií náročných na infografiku, o ktoré sa usilujú všetky moderné podniky. Režim Infographic je vynikajúci na detailné predvedenie textu a grafiky infografiky vďaka vysokému jasu LH720 a lepšej farebnej gradácii prostredníctvom farebného pokrytia 90% Rec.709, čo zaisťuje sýtejší a živší farebný výkon ako režim prezentácie. Režim Vivid je naviac navrhnutý pre najvyšší farebný výkon pri prezentácii videa alebo obrázkov.

Full HD rozlíšenie pre ostrú kvalitu obrazu a zvýšenú hustotu obsahu

Vďaka natívnemu rozlíšeniu Full HD (1 920 x 1 080) s vynaloženým pomerom strán 16: 9 ponúka LH720 jemné detaily, ultra ostrú čitateľnosť a vysoko vylepšenú kapacitu zobrazenia pre profesionálnu prezentáciu.

Vysoký jas a detektor okolitého svetla LumiExpert

Vysoký jas 4000 lm projektora LH720 umožňuje prednášajúcim a účastníkom prezentovať v pohodlne osvetlených stredne veľkých konferenčných miestnostiach (20 - 40 osôb). Technológia firemných projektorov BenQ LumiExpert dokáže automaticky detekovať podmienky okolitého svetla v konferenčnej miestnosti a upraviť jas projektora tak, aby sa maximalizovala čistota a pohodlie. Či už sa jedná o prezentáciu v tmavej zasadacej miestnosti alebo v kancelárii so svetlými farbami, LumiExpert zaručuje, že podnikové projektory BenQ podávajú špičkový výkon.

20 000 hodín dlhotrvajúci výkon

Laserové projektory BenQ BlueCore poskytujú 20 000 hodín špičkovej kvality obrazu a výkonu. Zdroj laserového svetla odoláva postupom času rozkladu farieb, vďaka čomu sú laserové projektory BenQ ideálne pre viacnásobné premietanie. 

Technológia DLP pre trvalé živé farby

Laserové projektory BenQ BlueCore sú založené na absolútnej spoľahlivosti 1čipového DLP dizajnu. Vysoko odolný čip DLP vydrží bez degradácie viac ako 100 000 hodín, čím zaistí skutočne živé farby a dokonale čitateľný text pri nespočetnom použití.

  • Režim konštantného jasu - Podnikové laserové projektory BenQ sú určené na dlhodobé udržanie vysokej úrovne jasu a sú schopné poskytovať 80% jas a zobrazovať jasný a ostrý obraz po celé roky.

  • Vynikajúca prachotesnosť pre ťažké podmienky - Laserový projektor BenQ LH720 je navrhnutý s uzavretými laserovými modulmi a uzavretými svetelnými modulmi na ochranu čipu DMD, snímača farebného kolieska, laserovej banky a ďalších optických komponentov. Konštrukcia prešla testovacím štandardom prachovej komory JIS triedy IP5X.

 

Vynikajúca flexibilita inštalácie

  • 1,5-násobné zväčšenie - Vďaka 1,5-násobnému zväčšeniu je možné projektor LH720 namontovať kdekoľvek od 3,5 do 6 metrov od obrazovky a premietať obrazy s uhlopriečkou 120", čo je typická veľkosť obrazu pre konferenčné miestnosti spoločnosti, čím sa zabráni nákladným prestavbám alebo prestojom inštalácie.

  • Vertikálny posun objektívu - Pohodlie systémov vertikálneho posunu objektívu poskytuje dokonale proporcionálne obrázky napriek problémom s inštaláciou alebo umiestnením na akomkoľvek mieste.

Pokročilá kalibrácia obrazu pre ideálne vyrovnanie projekcie

LH720 je vybavený dvojrozmerným rozsahom korekcie lichobežníkového skreslenia ± 30 ° na vodorovnej aj zvislej osi, aby zabránil lichobežníkovému efektu, čo je bežný jav, keď musí byť projektor nainštalovaný mimo stredu. Inštalatéri môžu pomocou ovládacieho prvku Prispôsobiť roh prispôsobiť každý roh jednotlivo, aby bola geometria obrázka dokonale zladená.

Komplexná kompatibilita riadiaceho systému

LH720 je široko kompatibilný s poprednými systémami riadenia projektorov vrátane Extron, Crestron a PJ-Link, ktoré spĺňajú sieťové riadenie cez LAN, čo uľahčuje jeho integráciu do podnikovej sieťovej infraštruktúry. Ak nie je k dispozícii žiadna LAN infraštruktúra, LH720 podporuje aj RS-232 pre spoľahlivé inštalácie na veľké vzdialenosti do 15 metrov.

Centralizovaný nástroj na aktualizáciu pre údržbu viacerých projektorov

Správcovia môžu centrálne inovovať firmvér na viacerých projektoroch BenQ, ktoré sú v rovnakej lokálnej sieti, prostredníctvom siete LAN (až 253 projektorov) a nasadzovať najnovšie aktualizácie do všetkých zariadení naraz. Táto nová aplikácia môže inovovať firmvér pomocou priateľskejšieho rozhrania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 100000:1
Životnosť lampy 20000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií BenQ LH720

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami