Beurer BS89 kozmetické zrkadlo

K nákupu automaticky získate predĺženú záruku na 3 alebo 5 rokov

Cena:
69,90 €

Pôvodná cena 109,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Ak stále hľadáte vhodné kozmetické zrkadlo do Vašej kúpeľne, určite Vás teraz potešíme. Beurer BS89 bude jasnou voľbou od samého začiatku. Nielen pre svoj elegantný vzhľad, ktorým dokonale zapadne do každej domácnosti, ale aj kvalitnú chrómovú konštrukciu a jednoduchú montáž. S 3-stupňovou funkciou stmievača si svetlo prispôsobíte presne podľa vlastnej potreby. 36 LED diód sa po 10 minútach vypnú aj samé. 5-násobným zväčšením nič len tak ľahko neprehliadnete. Ocenia ho rovnako dámy i páni.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 36 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Funkčnosť

Mimoriadne kvalitná konštrukcia z chrómu je príjemná nielen na dotyk, ale rovnako aj na pohľad. Vo Vašej kúpeľni sa tak bude krásne vynímať. Údržba tohto kúpeľňového doplnku je veľmi praktická a jednoduchá, preto z nej nemusíte mať žiadne obavy. Pri starostlivosti o Váš zovňajšok sa stane neodmysliteľným spoločníkom i pomocníkom. 

Praktickosť 

Kompaktný 4-hranný tvar v rozmeroch 16x16 centimetrov ponúka dostatočne veľkú plochu pre vykonanie nutných kozmetických úkonov, ako je napríklad maľovanie v prípade žien alebo holenie v prípade mužov. S 36 LED diódami ponúka dostatočné osvetlenie a vďaka 5-násobnému zväčšeniu Vám neunikne žiadny detail. Po 10 minútach sa automaticky vypne, čím šetrí batérie.

Dizajn

Moderný vzhľad je zjavný už na prvý pohľad, vďaka čomu bude neprehliadnuteľným prvkom v každej kúpeľni. Miesto, kam kozmetické zrkadlo Beurer BS89 umiestnite je samozrejme na Vás. Z inštalácie však nemusíte mať žiadny strach. Zvládnete to v priebehu krátkej chvíle. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beurer

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 1440 mm
Výška: 2400 mm
Hmotnosť: 877 g

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore