Beurer FM 39 prístroj na masáž nôh


  Počet nastavení: 1,


  Cena 49,90 €

  1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Kompaktný a dizajnovo príťažlivý prístroj na masáž nôh Beurer FM 39 poskytne vašim nohám zaslúženú odmenu po náročnom dni. Nožná masážná má priaznivé účinky na krvný obeh, svalovú relaxáciu a tiež na zotavenie bolesti nôh. S 6 otočnými masážnymi hlavicami vám prístroj poskytne výkonnú masáž nôh, ktorá vám pomôže zmierniť stres a uvoľniť napäté svaly. Funkcia tepla zaisťuje príjemný a relaxačný pocit, Ovládanie je mimoriadne jednoduché - bez nutnosti sa zohýnať ovládate prístroj priamo chodidlami. Príjemný povrch z priedušnej sieťoviny sa jednoducho čistí vlhkou handričkou.

  Beurer FM 39

  • Funkcia tepla
  • Stimuluje cirkuláciu a uvoľňuje nohy
  • Výkonná masáž Shiatsu so 6 otočnými masážnymi hlavicami
  • Upokojujúca reflexná masáž nôh
  • Ázijská nožná reflexná masáž
  • Príjemný povrch z priedušnej sieťoviny
  • Jednoduchá obsluha chodidlom

  Relax pre vaše chodidlá

  Beurer FM 39 je nožná masáž, ktorá má priaznivé účinky na krvný obeh, svalovú relaxáciu či na zotavenie bolesti nôh. Výkonná masáž nôh Shiatsu napodobňuje tlak a hnetenie pohybov masáže Shiatsu so 6 otočnými masážnymi hlavicami a tak má relaxačný účinok na všetky svaly chodidiel. Jemný tlak na reflexné body chodidiel podporuje relaxáciu a môže pomôcť podporiť pohodu, zmierniť stres a uvoľniť napäté svaly. Funkcia tepla zaisťuje príjemný a relaxačný pocit, podporuje cirkuláciu krvi a zlepšuje utišujúce účinky masáže shiatsu.

  • Prístroj je veľmi jednoduchý na použitie, stačí si naň pohodlne položiť chodidlá, ktorými ovládate všetky funkcie - bez ohýbania sa.

  Kompaktný a príťažlivý dizajn

  Model FM 39 od nemeckej spoločnosti Beurer by mohol byť kandidátom na ďalšiu cenu za dizajn. Jedná sa o jeden z najviac vizuálnych príťažlivých nožných masérov na trhu. Svojimi rozmermi 30 a 23 centimetrov na dĺžku a šírku a hĺbkou necelých 9 centimetrov je mimoriadne kompaktný. Povrch maséra je vyrobený z priedušnej sieťoviny. Ak je to potrebné, materiál sa dá jednoducho čistiť vlhkou handričkou.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Počet nastavení 1

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Beurer FM 39 prístroj na masáž nôh

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené