Biomutant - PS4 hra

Cena:
54,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

POPIS PRODUKTU

Akčná RPG hra Biomutant je pre platformu PS4. Príbeh vás zavedie do postapokalyptického otvoreného herného sveta, v ktorom dobrodružstvo si vytvárate sami. Svet sa blíži do záhuby a len vy rozhodnete, ako to celé skončí. Bohaté možnosti útokov, genetická mutácia, získavanie schopností a vlastné kroky budú tým, na čo sa musíte v hre zamerať. Vychutnajte si nádherné grafické scenérie, vyrobte si vlastné veci, zbrane a vydajte sa na cestu za nepredvídanými udalosťami.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Otvorený herný svet plný možností

Hra Biomutant vám ponúka otvorený herný svet, v ktorom sa rozhodne nebudete nudiť. Dej sa odohráva v postapokalyptickom svete, ktorý smeruje do záhuby. Len vy rozhodnete, aký bude jeho osud. Vydajte sa na cestu plnú možností, nepoznaných vecí a pokušení, ktoré vám môžu byť prínosom. Bojujte na diaľku, kombinujte útoky a schopnosti. To, aké zbrane a vybavenie budete mať, je len vo vašich rukách. Vytvorte si jedno alebo obojručné zbrane a porazte tých, ktorí vám skrížia cestu. 

Mutujte a meňte sa

Ak sa chcete zlepšiť a stať sa silnejším, musíte preto niečo urobiť. Základom je vaša genetická štruktúra, ktorú môžete ovplyvňovať a meniť. V hre sú miesta, na ktorých sa nachádza silná radiácia. Pokiaľ podstúpite toto ,,riziko'', nastanú výrazné zmeny. Ovplyvní to nielen vaše schopnosti, ale aj výzor. Získajte telekinetické, levitačné a iné schopnosti, ostrejšie pazúry, ostnaté chvosty a hlavne silnejšie a nebezpečnejšie telo.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné, RPG
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Thq nordit
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné, RPG
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 16 mm
Výška: 173 mm
Hmotnosť: 110 g
Hĺbka: 137 mm

Ďalšie parametre

Dabing: anglické
VR hra: Ne
Potrebný internet: Áno

Ostatné

Kód produktu: 6209

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore