Biomutant - Xbox One hra


Platforma: Xbox One, Typ hry: Akčné, RPG, Vekové obmedzenie: 12+,


Cena 54,90 €

1,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Akčná RPG hra Biomutant je pre platformu Xbox One. Príbeh vás zavedie do postapokalyptického otvoreného herného sveta, v ktorom dobrodružstvo si vytvárate sami. Svet sa blíži do záhuby a len vy rozhodnete, ako to celé skončí. Bohaté možnosti útokov, genetická mutácia, získavanie schopností a vlastné kroky budú tým, na čo sa musíte v hre zamerať. Vychutnajte si nádherné grafické scenérie, vyrobte si vlastné veci, zbrane a vydajte sa na cestu za nepredvídanými udalosťami.

 

Otvorený herný svet plný možností

Hra Biomutant vám ponúka otvorený herný svet, v ktorom sa rozhodne nebudete nudiť. Dej sa odohráva v postapokalyptickom svete, ktorý smeruje do záhuby. Len vy rozhodnete, aký bude jeho osud. Vydajte sa na cestu plnú možností, nepoznaných vecí a pokušení, ktoré vám môžu byť prínosom. Bojujte na diaľku, kombinujte útoky a schopnosti. To, aké zbrane a vybavenie budete mať, je len vo vašich rukách. Vytvorte si jedno alebo obojručné zbrane a porazte tých, ktorí vám skrížia cestu. 

Mutujte a meňte sa

Ak sa chcete zlepšiť a stať sa silnejším, musíte preto niečo urobiť. Základom je vaša genetická štruktúra, ktorú môžete ovplyvňovať a meniť. V hre sú miesta, na ktorých sa nachádza silná radiácia. Pokiaľ podstúpite toto ,,riziko'', nastanú výrazné zmeny. Ovplyvní to nielen vaše schopnosti, ale aj výzor. Získajte telekinetické, levitačné a iné schopnosti, ostrejšie pazúry, ostnaté chvosty a hlavne silnejšie a nebezpečnejšie telo.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné, RPG
Vekové obmedzenie 12+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Biomutant - Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené