Black&Decker AKU uhlová brúska, AKU 18V/4,0AH

Cena:
149,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Uhlová brúska Black&Decker BCG720M1 je optimálnou voľbou pre brúsenie, rezanie a opracovanie rôznych povrchov. Napájanie je zabezpečené nabíjateľným Li-ion akumulátorom s napätím 18 V a kapacitou 4 Ah. Konštrukcia je kompaktná a využitie všestranné, vďaka možnosti umiestnenia rukoväte na obe strany brúsky, pre neprerušovanú prácu v rôznych polohách. Brúsny kotúč má priemer 125 mm, s uchytením M14 a vďaka aretácii vretena je rýchlo vymeniteľný. Brúska dosahuje otáčky 8600 min-1 pri celkovej hmotnosti 2,4 kg. Nízkoprofilová predná časť prevodovky a ergonomické telo zariadenia zaručujú pohodlnú prácu s vysokou životnosťou. Použitím ochranného krytu (v balení) je uhlová brúska Black&Decker BCG720M1 bezpečnou voľbou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Všestrannost a jednoduchosť pod palcom 

Pre rôzne spôsoby použitia a rozdielne materiály sa uhlová brúska Black&Decker BCG720M1 prispôsobí, či už ide o brúsenie, opracovanie, alebo rezanie. Kvalitný brúsny kotúč o veľkosti 125 mm je vďaka aretácii vretena jednoducho vymeniteľný. Inteligentné riadenie zaručuje maximálnu výdrž a výkon, čím dosahuje uhlová brúska otáčky do 8600 ot./min. Funkčnosť zariadenia je viazaná na Li-ion akumulátor s napätím 18 V a kapacitou 4 Ah.

Bezpečnosť a komfort pri práci 

Kompaktný dizajn prináša váhu zariadenia na hodnotu 2,4 kg a slúži na jednoduché ovládanie s pomocou rukovätí po oboch stranách. Optimálna ergonómia a pozícia rukoväte, aj s prídavnou rukoväťou, ponúka jednoduchú manipuláciu a ochranu, aj pre dlhodobú prácu s brúskou. Pre maximálnu bezpečnosť poslúži aj ochranný kryt, ktorý je obsiahnutý v balení, čím sa zvyšuje celková bezpečnosť.

 

 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Black&decker
Priemer kotúča: 125 mm
Otáčky bez zaťaženia: 8600 ot./min.
Ochranný kryt: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 16,5 cm
Hmotnosť: 2400 g
Výška: 14 cm
Dĺžka: 39,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Bočná rukoväť, nabíjačka 1A (4 h)

Ďalšie parametre

Veľkosť uchytenia kotúča: M14
Rukoväť pravá a ľavá: Áno
Plynulý rozbeh: Áno
Aretácia vretena: Áno

Ostatné

Kód produktu: BCG720M1-QW

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore