BLACK&DECKER GL360SB

  • Výpredaj

Strunová kosačka, Typ kosačky: Elektrická, Výkon: 0,35 kW. Viac info


Cena 42,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,86 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kvalitná kosačka Black & Decker GL360SB je skvelý pomocník do záhrady. Pomôže vám s úpravou okrajov trávnikov, ktoré sa nachádzajú v ťažko dostupných miestach a nerovných terénoch. Kosačka je ľahko ovládateľná a vďaka poloautomatickému posunu struny je zabezpečená jednoduchá manipulácia. Šírka záberu je 25 cm. Tento model je vhodný aj na kosenie hustej a vysokej trávy. Praktická rukoväť, ktorou je kosačka vybavená zaisťuje pohodlné ovládanie.

Kvalitná kosačka Black & Decker GL360SB sa stane vaším nenahraditeľným pomocníkom pri úprave trávnatých plôch vo vašej záhrade. Je vhodná na kosenie trávy v nerovných terénoch a všade tam kde sa s veľkou kosačkou ťažko dostanete. Preto s ňou jednoducho a dokonale pokosíte okraje trávnikov, ale aj miesta v blízkosti stromov či živých plotov. Po ukončení práce bude vaša záhrada dokonale upravená a vy si vychutnáte príjemný relax v krásnom prostredí.

Práca s kosačkou je jednoduchá a intuitívna. Prispieva k tomu konštrukcia nástroja. Jej výhodou je poloautomatický posun struny Reflex-Plus. Vďaka tomuto systému sa struna automaticky upravuje na správnu dĺžku a vy bez problémov a zbytočného zdržiavania pokračujete v práci. Prídavná rukoväť zaručuje zvýšený komfort pri práci a a ľahšiu manipuláciu s kosačkou pri kosení. Výsuvná hliníková trubica sa dá predĺžiť o 100 mm, a preto môžu kosačku využiť viacerí ľudia a každý si ju individuálne prispôsobí.

Šírka záberu je 25 cm. Pri kosení je dosiahnutý široký záber a spolu s pomerne vysokým výkonom je vďaka tejto kosačke možné pokosiť aj hustú a vysokú trávu. Dĺžka struny je 6 metrov. Príkon elektromotora je 350 W a napájanie je 230 V. Otáčky, ktoré nástroj dosahuje naprázdno sú 11 500 ot./min.

Tento praktický nástroj môžete využívať či už pri úprave záhrady alebo trávnatých plôch okolo domu. Vďaka nízkej hmotnosti, ktorá je len 2,2 kg sa jednoducho a bezproblémovo prenáša.

  • Príkon: 350 W
  • Napájanie: 230 V
  • Dĺžka struny: 6 m
  • Otáčky naprázdno: 11500 ot./min.
  • Hmotnosť: 2,2 kg
     
  • V balení náhradná cievka naviac

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výkon 0.35 kW
Príkon 350 W
Typ kosačky Elektrická
Výkon 0.35 kW
Teleskopická rukoväť Nie
Nastavenie uhla kosiacej hlavy Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií BLACK&DECKER GL360SB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami