Blaupunkt IR50DAB hnedé


Internetové rádio, Smart, Farba mix farieb, Celkový výkon: 20 W, Wi-Fi, Podporované pásma: DAB+, FM rádio, DAB, RDS, USB port, Výstup pre slúchadlá, Hodiny, Časovač, Budík, Zobúdzanie rádiom, TFT displej. Viac info


Cena 177,02 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,54 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Internetové rádio Blaupunkt IR50DAB prináša obľúbené skladby z rôznych streamovacích platforiem a rozhlasových staníc priamo do vášho domova. S jedinečným dizajnom a neobmedzenými možnosťami vyhľadávania tematických staníc, toto rádio poskytuje výber hudby podľa vašich preferencií. Klasická kombinácia bielych a drevených častí dodáva zariadeniu štýlový vzhľad, ktorý sa hodí do každého interiéru. Rádio je taktiež vybavené audio výstupom pre pripojenie k staršiemu typu zosilňovača alebo AV receiveru.

Spotify Connect

Perfektným riešením implementovaným v tomto zariadení je integrovaná funkcionalita Spotify Connect, ktorá umožňuje používať aplikáciu Spotify nainštalovanú na inom mobilnom zariadení, napr. smartphone alebo tablet pripojený k rovnakej sieti WiFi ako internetové rádio Blaupunkt IR50DAB.

Universal Plug and Play

Ďalšou zaujímavou funkciou je podpora protokolu UPnP (Universal Plug and Play), ktorá umožňuje pripojiť váš notebook k IR50DAB a užívať si bezdrôtové prehrávanie hudobných súborov uložených na pevnom disku. Funkcia Bluetooth umožňuje rýchly a bezdrôtový prenos hudobných súborov z telefónu, tabletu alebo webových platforiem.

USB zariadenia až do 64 GB

Model IR50DAB má navyše USB port na zadnej strane krytu (podporujúce úložné zariadenia až do 64 GB), ktorý umožňuje prehrávanie rôznych formátov zvukových súborov uložených na USB diskoch, napr. WAV/WMA/MP3/FLAC/ACC.

Vstavaný DAB+ tuner

Internetové rádio Blaupunkt IR50DAB taktiež ponúka integrovaný DAB+ tuner pre príjem digitálneho rádiového signálu bez šumu a skreslenia, čo zaisťuje najvyššiu kvalitu zvuku. Pokiaľ nie je dostupný signál WiFi alebo DAB+ digitálneho rádia, môže IR50DAB fungovať pomocou štandardného analógového FM tunera s funkciou RDS, ktorá poskytuje všetky potrebné informácie na zobrazenie, vrátane dátumu a času, názvu a autora aktuálnej skladby.

Jednoduché ovládanie

Blaupunkt IR50DAB má dva praktické gombíky a tlačidlá na hornom paneli pre jednoduché ovládanie. Umožňujú rýchly prístup ku všetkým doplnkovým funkciám zariadenia, ako je nastavenie budíka, užitočné pre akékoľvek každodenné činnosti. Budík ponúka viac možností konfigurácie, napr. individuálne nastavenie času budíka.

Veľký displej

Prehľadný 2,4″ farebný TFT displej s nastaviteľným jasom zaisťuje pohodlné ovládanie a rýchly prístup ku všetkým potrebným informáciám, vrátane času, počasia, názvu skladby a tiež logá aktuálnej rozhlasovej stanice.

Technická špecifikácia Blaupunkt IR50DAB

 • Podpora podcastov
 • DAB+ tuner
 • FM tuner s RDS
 • UPnP – podpora Universal Plug and Play
 • Audiostreaming cez Bluetooth (profil A2DP)
 • USB prehrávač (až 64 GB)
 • Prehrávanie WAV/WMA/MP3/FLAC/AAC
 • 2,4″ TFT farebný displej
 • Audio výstup
 • Hodiny s funkciou budíka
 • Diaľkové ovládanie
 • Ovládanie cez APP (Android, iOS)
 • Výstupný výkon: 2× 10 W RMS
 • Napájanie: DC 12V/3A

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Podporované pásma DAB+
Celkový výkon 20 W
DAB Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Blaupunkt IR50DAB hnedé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami