Boneco A502 Baby Filter (P500)

Cena:
89,90 €

Pôvodná cena 96,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,80 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Kombinovaný vzduchový filter Boneco A502 do čističa vzduchu Boneco P500. Filter BABY bol špeciálne vyvinutý pre rodiny s bábätkami a malými deťmi, ktoré veľmi citlivo reagujú alebo sú skutočne ohrozené baktériami a mikroorganizmami.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %
Popis produktu

Boneco A502 Baby Filter

Deti a malé deti sú veľmi náchylné na choroby. Filter BABY je preto je navrhnutý tak, aby eliminoval vírusy a baktérie. To bráni starším členom rodiny, aby sa stali prenášačmi chorôb, keď prídu domov z práce alebo zo školy. Špeciálny enzýmový povlak filtra BABY účinne neutralizuje vzduchom prenášané patogény.

Filter obsahuje prídavný filter s aktívnym uhlím. Tento "filter vo filtri" je vyrobený z uhlíkových granúl. Jeho mikro póry sú schopné zachytiť a neutralizujú rôzne molekuly zápachu. Na dosiahnutie ideálneho efektu je použitých viac ako 270 gramov aktívneho uhlia. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu je filter schopný absorbovať až štyrikrát viac častíc alebo molekúl ako normálny uhlík.

Ako pracuje

Enzýmová vrstva BABY filtra likviduje jednak tieto baktérie, ako aj vírusy. Lytický enzým zabíja aj patogénne baktérie, ako sú bacil hrubého čreva, Staphylococcus aureus a ďalšie. V patentovanom procese sa enzým vyrába s použitím prírodného materiálu, ktorý nie je pre ľudí ani životné prostredie škodlivý.

Upozornenie

Pred použitím je nutné odstrániť z filtra všetok baliaci materiál vrátane plastového obalu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Boneco

Ďalšie vlastnosti

Značka: Boneco

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 28,8 cm
Hmotnosť: 1000 g
Výška: 49 cm
Hĺbka: 6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: BABY filter

Ostatné

Kód produktu: A502

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore