Boneco P400


Maximálna hlučnosť: 58 dB, Smart (ovládanie mobilom): Nie,


Cena 299,00 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 399,00 € Zobraziť nápoveď

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Čistička vzduchu Boneco P400 v bielej farbe s možnosťou výberu filtra podľa potreby (filter Allergy, filter Baby, filter Smog). Viacstupňové filtre pracujú ako aktívne ochranné štíty proti najmenším časticiam vo vzduchu. Ponúka digitálne dotykové ovládanie s jednoduchými funkciami s prietokom vzduchu 280 m³/h. Čističku vzduchu Boneco P400 možno využiť v priestoroch do do 23 m² / 53 m³. Maximálna hlučnosť dosahuje 58 dB.

Ideálny pomocník

Zvlhčovač a čistič vzduchu Boneco P400 je výkonným pomocníkom na vylepšenie kvality vzduchu. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kancelárii čistý a zároveň ideálne vlhký vzduch. S týmto účelným prístrojom dokážete vyčistiť vzduch na optimálnu hodnotu v miestnostiach s rozlohou až do 23 m2 s maximálnym prietokom vzduchu 280 m3/ h. Pri potrebe výmeny filtra vás upozorní.

Vlastnosti

Filtrácia vzduchu s čističkou je rýchlym procesom. Je vybavená 5 úrovňami ventilácie. Ovládanie prístroja je prostredníctvom jedného tlačítka. Je dotykové s jednoduchými funkciami a veľmi intuitívne poskytuje dokonalý prehľad o prevádzke.  S príkonom 27 W dosahuje maximálnu hlučnosť 58 dBČistička ponúka na výber z 3 typy filtrov podľa vašej potreby

  • Filter Allergy - odstraňuje viac ako 99 % alergénov zo vzduchu a znižuje tak náchylnosť k alergiám. Zloženie filtru vychádza z potrieb alergikov a skladá sa z predfiltru, špeciálnej vrsty pre alergikov, HEPA filtru a filtru s aktívnym uhlíkom. Táto kombinácia veľmi účinne zachytáva prach, peľ, vlasy, srsť, vírusy, mikroorganizmy, roztoče a ich trus, škodlivé plyny a pachy.
  • Filter Baby - udržuje vašu rodinu v pezpečí pred vírusmi a baktériami. Patentovaná technológia enzýmového filtru je účinná na mikroorganizmy. Kazeta multifiltru Baby sa skladá z predfiltra, enzýmového filtra, HEPA filta a filtra s aktívnym uhlíkom. Táto kombinácia účinne odstraňuje prach, peľ, srsť, mikroorganizmy, huby, spóry plesní, baktérie, škodlivé plyny a pachy. 
  • Filter Smog - je vhodný do priestorov s fajčiarmi a do mesta, kde je znečistenie výfukovými plynmi alebo chemickými splodinami. Znižuje objem tabakového dymu, škodlivé plyny, formaldehyd, zápach, výfukových plynov. Odstraňuje cez 99 % jemného prachu. Kazeta multifiltra Smog sa skladá z predfiltra, HEPA filtra a extra účinnej vstvy aktívneho uhlíka. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 58 dB
Smart (ovládanie mobilom) Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Boneco P400

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené